piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: p.o. audytor

Home Forum Sektory Samorządy p.o. audytor Odpowiedz na: p.o. audytor

#14401
dorotab
Uczestnik

Cześć. Nie wydaje mi się, aby była to typowa sytuacja przeniesienia pracownika wewnątrz struktury organizacyjnej. Tak naprawdę to przecież nastąpiła rozbudowa komórki a zakres prac pozostaje prawie identyczny. Przecież jak dobrze zrozumiałam justp była rozniez do chwili obecnej audytorem. Konkurs jak najbardziej ale na pozostałe wolne stanowiska.
U nas dokonano całkiem niedawno rozdziału zadań w jednym z wydziałów, tworząc przy tym nową komórkę organizacyjną. Osoby, które zajmowały się sprawami, których realizację przeniesiono do nowej komórki, automatycznie stały się jej pracownikami.
Zgodnie z tym co napisał Pszczonek należałoby rozpisać konkurs na pracowników nowego Wydziału. To akurat wydaje mi się niepotrzebne, gdyż żadnego nowego etatu tak naprawdę w wyniku tej reorganizacji nie utowrzono.
Sytuacja jaka opisuje justp wydaje mi się identyczna. Tak więc nie widzę w przypadku jej osoby potrzeby konkursu.
Konkurs tak ale na stanowiska wakujace. Poza tym wiekszość z nas wie /nie chcę pisać, że wszyscy, aby kogoś nie urazić/ jak wyglada „konkurencyjny nabór”.