piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: cenzura listy (moje subiektywne)

Home Forum Pomysły pomysly cenzura listy (moje subiektywne) Odpowiedz na: cenzura listy (moje subiektywne)

#157
Gosc – aw
Uczestnik

Witam!

Po pierwsze : Zgadzam się z Dareks”em!!
Po drugie : Zgadzam się z Adminem …..

No tak …. Pięknie zaczęte … 😀

Ale na poważnie. Dareks ma rację ! Jest tyle nieprawidłowości i braku profesjonalizmu, że jak to Dareks ujął „człowiek po licencjacie” zorganizowałby ten egzamin o wiele lepiej, kulturalniej i oczywiście UCZICWIEJ !!
Tak (tu do Admina – UCZCIWIEJ ). Mogę użyć tego słowa bo jest ono wpełni adekwatne (więc nie obrażające) do tego co robi MF !!!!

Bo jak można organizować kursy i szkolenia dając (zarabiając na tym) i następnie tych ludzi egzaminować?????? Czy to jest UCZCIWE?
Dlatego zgadzam się z Dareks”em – jest to „kupowanie” egzaminu!

Oczywiśnie nie wierzę (tak mi się wydaje), że „będąc” w Jastrzębiej ma się pewność, że zda się egzamin…. Myślę, że nie. Mam znajomych, którzy zdali bez Jastrzębiej (i z Jastrzębią też 🙂 ) ale również takich, którzy oblali – i takich którzy byli w Jastrzębiej!!

Zupełnie inną sprawą jest ton… Myślę, że Dareks nie przesadził – czasami trzeba mieć „jaja” i powiedzieć złodziejowi, że jest złodziejem, pijakowi, że jest pijakiem … To często (im) pomaga…

Problem jest jednak w tym jak zwrócić uwagę, jak zareagować aby odnieść sukces w poprawie tej chorej sytuacji – sposobu postępowania przez ludzi w MF – przecież to jest kilka osób… Nie koniecznie specjalnie tak postępujących … Może oni nawet na – jak to Dareks stwierdził – licencjat z ziołolecznictwa nie zasługują…..

Sam widziałem organizację spotkań MF …. Dareks ma rację – nie potrafią tego (organizować) robić!! Nie wspomnę o „czystych rękach” …

Więc myślę, że zamiast (myślę, że to pod wpływem emocji… ) obrzucać się błotem – a kopiowanie prywatnej korespondencji i to w dodatku jej części (też jest , nazwę ładnie „nieeleganckie” ) – możemy postanowić czy możemy i czy w ogóle chcemy jakoś zareagować.

Myślę, że aby się o tym przekonać to może powinniśmy zaproponować sondę Adminowi aby zapytał np. „Czy chcesz wziąć udział w apelu/prośbie do MF o …..” i tutaj musimy określić precyzyjnie! Myślę, że aby nie drażnić „byka” powinniśmy, za pomocą PAW, złożyć do GIAW „Propozycję zmian organizacyjnych w zakresie przygotowania i przeprowadzania egzaminu na audytora wewnętrznego w MF” …

I teraz kwestia taka:
1. należałoby przygotować listę takich „zmian” – propozycji,
2. w jaki sposób złożyć swoje poparcie? To ptanie do Admina – może temat „Czy popierasz…..” i kto się zgadza doda komenarz – będzie jego NICK, data , a przecież Admin ma dane….

Co uważacie?? Może zaczniemy „coś robić” ?
Jeżeli popieracie to stanowisko to wysyłajmy mail do Admina (paw@audyt.net) z tytułem wiadomości – „Sonda – egzamin” ….

Gorąco pozdrawiam
Gość (bez przesady 😆 )