piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

Home Forum Egzaminy egzaminy Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów Odpowiedz na: Wrażenia po egzaminie na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów

#199
Anonim
Nieaktywny

Juz odpowiadam Anno,
Nie zdałam tego egzaminu jeszcze ale zdaje i mam nadzieje na jego pozytywne zakończenie. Jak czytałam regulamin tej strony byłam bardzo zadowolona ze powstała: „Celem tego serwisu jest stworzenie przyjaznej i prestizowej platformy rozwoju” I zaczęłam czytas wpisy. Przeczytaj kilka wypowiedzi Darkas czy Grzesia 1902 – czy to jest ta przyjazna atmosfera??? Jesli cos jest nie tak-nalezy to wyjasnic . Rozumiem ze Twoja skarga jeszcze nie została rozpatrzona, a decyzja nie została podjeta. A kilka osób wydało juz wyroki. Mysle ze to trochę za szybko.
Mysle tez ze te wypowiedzi nie spowodują zmiany treści zadań czy całej struktury egzaminu, nawet jestem tego pewna, a zdawanie w atmosferze takiej jaka zaczynamy tworzyć nie wrózy nic dobrego.
Mam nadzieje i będe z uwaga sledziła jak zakończy sie Twoja skarga. Ja zdawałam juz w swoim zyciu różne egzaminy, w Polsce i za granicą i twierdzę, ze ten należy do najlepiej zorganizowanych. To ze kiedys z sufitu zaczęła leciec woda (Fort Piontek) to zwykły wypadek, natychmiast usuniety przez organizatorów. Wszystklo sie moze zdarzyc, a do toalety ludzie wychodzą podczas egzaminu na całym swiecie. Trudno zeby tak nie było jak egzamin trwa 5 godzinChyba za bardzo sie rozpisałam. To tyle.Pozdrawiam.Z