piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: DLA KOGO ORGANIZOWANE SĄ SPOTKANIA PRZEZ MF

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW DLA KOGO ORGANIZOWANE SĄ SPOTKANIA PRZEZ MF Odpowiedz na: DLA KOGO ORGANIZOWANE SĄ SPOTKANIA PRZEZ MF

#20678
mrox
Uczestnik

Poniżej przedstawiam treść korespondencji z MF

Pytanie do MF
Witam
Bardzo proszę o informację czy Ministerstwo Finansów planuje w 2010r. organizację spotkań audytorów JSFP trwające dłużej niż 2 godz.?
Moje pytanie związane jest z tym że pracuję jako audytor w … (ok. 250km od Warszawy) jestem zainteresowany uczestnictwem w spotkaniach które Państwo organizujecie ale ze względu na krótki czas trwania szkolenia jest ono dla mnie nie osiągalne (trudno logicznie uzasadnić kierownikowi ze prawie dwudniowa delegacja ma sens w kontekście 2 godz. szkolenia).
Myślę że gdyby spotkania trwały 4-5 godz. byłby łatwiej dostępne dla audytorów z jednostek oddalonych (>100km) od Warszawy .
Z wyrazami szacunku

Odpowiedz z MF
Szanowny Panie,
Aktualnie Ministerstwo Finansów nie planuje dłuższych niż 2 godziny spotkań z audytorami wewnętrznymi.
Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej MF (zakładka bezpieczeństwo finansowe/audyt sektora finansów publicznych/szkolenia) są publikowane notatki ze spotkań wraz z prezentacjami.
Z poważaniem