piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Zaproście mojego szefa na szkolenie :)

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Zaproście mojego szefa na szkolenie :) Odpowiedz na: Zaproście mojego szefa na szkolenie :)

#2215
ryszard
Uczestnik

Problem poruszony przez użykownikow w temacie szef a audytor ,uwazam za kluczowy w codzienniej pracy. Wiele zależy nieraz od tego przysłowiowego” kroku do tyłu” ,który moze „zaowocować krokami do przodu” w wspólpracy.Trzeba wziąc pod uwagę ,ze niecały rok do wyborów ,u niektórych juz za pare tygodni./Ministerstwa,Wojewodowie../.Wybory samorzadowe i parlamentarne..Mogą nastąpic zmiany..i na pewno nastąpią.A więc nowa jakośc pracy z nowym szefem..
Osobiscie uważam,ze tylko cierpliwosc i konsekwencja, w pełni profesjonalne oceny czy funkcja doradcza, może pomóc w zrozumieniui „tolerowaniu „naszych rekomendacji ,wniosków ,ocen.
Sadze ,ze wkrótce istotną okaże sie funkcja doradcza audytora i jest to zadanie dla wielu z nas wcale niełatwe..Przypominam sobie przyslowiowy zart ” trzeba polubiec, to co sie ma”…
Pozdrawiam wszystkich i życze ulożenia jak najlepszych stosunków z szefem oraz oczywiscie wspólnego szkolenia z zakresu audytu..
Ryszard