czwartek, 22 kwietnia, 2021

Odpowiedz na: Jakie studia aby pracować w audycie?

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Jakie studia aby pracować w audycie? Odpowiedz na: Jakie studia aby pracować w audycie?

#23593057
Jan
Uczestnik

Najlepsze studia czy szkolenia aby pracować w audycie to tylko studia prowadzone przez IIA Polska lub organizacje które IIA Polska uznaje, na przykład Ernst & Young Academy.

Unikać należy wszelkie inne szkolenia prowadzone przez liczne małe organizacje, szczególnie takie które nadają różne jakieś tam swoje certyfikaty, które nie są uznawane przez żadną poważną organizację a takich jest wielu na rynku. Nie ufam żadnym komercyjnym organizacjom typu spółka handlowa których interes to tylko zarabianie pieniędzy a nie prawdziwa troska o jakość swoich produktów i o kształcenie profesjonalnych Audytorów. Sprawdzajcie, czy wykładowcy sami mają uznane przez IIA kwalifikacje i czy mają odpowiednie bieżące praktyczne doświadczenie udokumentowane zdobyciem odpowiedniego stanowiska w audycie. Unikajcie takich, którzy nie mają odpowiednie kariery i tylko żyją z uczenia innych tego co sami nie potrafią robić.