sobota, 27 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Rachunek sum na zlecenie

Home Forum Sektory Wojskowe Jednostki Budżetowe Rachunek sum na zlecenie Odpowiedz na: Rachunek sum na zlecenie

#3410
3
Uczestnik

Dziękuje za odpowiedz:-) Źrodła, ktore zaproponowałeś nie rozszeżyły mojej wiedzy na temam dodatkowych czynności, ale po rozmowach i sprawdzeniu w aktach prawnych liste poszeżyłam o jeszcze kilka dodatków, ale moja wnikliwość spowodowała rownież utrate przez kilku pułkownikow dodatku za te dodatkowe czynności.
A w sprawie autorytetu – ciężka sprawa. Ja znalazłmam swoj sposób (nie wiem czy na autorytet ale na powage mojej osoby i funkcji audytora). Też jestem osobą młodą, a do tego kobietą i zupełnie z poza „wojskowości”- ale okazało się że dałam rade.
– Wymusiłam swoje uczestnictwo w odprawach cotygodniowych (zebraniach), do którego mają dostęp tylko wybrane osoby (tkz zarząd) to podniosło wage mojego stanowiska,
-na pierszy ogień wziełam uposażenia i wynagrodzenia wynikiem była utrata kilku dodatkow itp szczegolnie przez pułkowników to spowodowało że się troszke mnie boją ,ale jednocześnie kilka osob zyskało, oczywiście wszsytko zgodnie z prawem – poprostu porządek gorą.
-A do tego dodaje urok osobisty 😉 i poprostu jakoś lepiej lub gorzej ale jest.
Powodzenia 🙂
Papa!