piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: kurs przygotowujący do egzaminu na AW

Home Forum Egzaminy egzaminy kurs przygotowujący do egzaminu na AW Odpowiedz na: kurs przygotowujący do egzaminu na AW

#4194
emilian
Uczestnik

Cześć,
uczestniczyłem w kursie IRIP na początku tego roku i byłem zadowolony. Większość wykładowców to praktycy (Grocholski, Bochnar – są dyrektorami Audytu w ARiMR;Jasińska – duże doświadczenie w finansach publicznych, obecnie szefuje audytowi w Zus, J.Jagielski – prof. administracji, B.Czarny – wykłada ekonomię w SGH, Żyznowski jet specem od zamówień publicznych w min tansportu i budownictwa). Dają dosyc dobre materiały – mozna się z nich troche oczytać, były cwiczenia z zdania audytowego -fragment sprawozdania. Robiliśmy testy – te z MF (prowadzacy pmagali nam ustalic właściwie odpowiedzi – tu szczerze przyznam , ze w kilku sztukach sie pomylili, no ale kto sie nie myli:smile:)i tez inne przygotowane przez prowadzących. jedne tematy były mi dalsze, inne bliższe, więc trudno powiedziec czy wykładowca był słabszy, czy po prostu zdolności absorpcji u mnie mniejsze. Jedyna wadą tego kursu był brak statystyki – dlatego podchodzę do egzaminu po raz drugi w kwietniu 😉 Myślę, że za 700 zł mniej kurs IRIP nie jest gorszy od MF (co prawda jak sie mieszka dalej od stolicy i trzeba na 5 weekendów tam pojechac, przenocowac i zjeść, a może i sie rozerwać czasem z wieczora, no to koszty odpowiednio rosną, ale dostaje się więcej godzin wykladowych , niz w J.G.)