piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: i juz wszystko jasne

Home Forum Egzaminy egzaminy i juz wszystko jasne Odpowiedz na: i juz wszystko jasne

#6768
kasiacelmer
Uczestnik

witam dopiero teraz się odzywam ale miałam strasznie dużo pracy jeszce raz przeanalizowałam pyt.finansów te watpliwe i :
11 napewno d bo a niem takiego pojęcia jak budżet ogólny,c dysponuje Rada Ministrów,b też nie zostaje nam c, pyt.9 dotyczy dochodów i wydatków budżetu państwa ustawa budżetowa niem ma tam paragrafów.
30a art.24 uofp, 31c nie mam źródła ale mam to zawarte w materiałach ze szkolenia.34d to też ma z materialów szkoleniowych JolkaG1 jak będziesz w JG zapytaj o to pytanie sądze że też podadzą
odpowiedź d, 39 b art 17 ust 1 uofp oraz rozporządzenie z 18.12.2001, 40d art24 uofp, 43 nie mam pewności, 46 c oczywiście, 47 c cykl kon. to inaczej przebieg zmian produkcji i zatrudnienia
63 a powino być w rozp.z 18.12.2001, 69 b żródła nia mam ale wydaje mi się najbardzej poprawne
93 oczywiste że a przeróbki są niedopuszczalne a wtreści pytania główny księgowy nie zrobił błędu tylko dokonał przeróbki przeanalizujcie to pytanie jeszcze raz,95 a takie samo jak 30 pytanie, 123b troszke poszperałam po internecie i znalazłam coś na ten temat będe obstawiać za b, 127 c nie mam źródła ale według mnie to jest chyba prawidłowa odpowiedź, 133 też mam watpliwości, 156 b oczywiście, 157 c art 186 ust 5 uofp