piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: endoprotezy st.biodr.

Home Forum Sektory Służba zdrowia endoprotezy st.biodr. Odpowiedz na: endoprotezy st.biodr.

#6920
tamara
Uczestnik

Witam, bardzo dziękuję za odpowiedzi. Ma właśnie zlecony pilny audyt poza planem ( a może zrobić to jako czynnosci doradcze bo nie mam czasu na sporządzenie analizy ryzyka), któy dotyczy dostawy, rozliczania endoprotez i innych implantówna Bloku oper. Mir, jeśli możesz to mi opisz szerzej o co chodzi z tym zapisem depozytów, bo ja przejrzałam właśnie umowy i nie ma żadnego takiego zapisu. W jednej umowie jest załącznik wskazujący ilośc kompletów totalnej cement.prot.st.biodr. W dokument. pacjenta po wszczepieniu endoprotezy zostaje ślad w postaci nr poszczególnych części implantu i taki sam w księdze operacyjnej bloku. W pierwszym poście błęnie napisałam, najpierw jest przyjęcie na blok od firmy bez pokwitowania, późżniej wszczepienie pacjentowi, a następnie wysłanie informacji o wszczepieniu do firmy i po przysłąniu faktury do szpitala zaewidencjonowanie tego faktu w magazyenie. Nie ma żadnego magazynu rozliczanego poprzez np. inwentaryzację roczną. Czy to jest prawidłwoe?
Czy powinno się prowadzić rejestr pacjentów oczekujących na wszczep?
Będę wdzięczna za wszystkie sugestie i podpowiedzi, bo nie ukrywam że czas mnie goni. Dziekuję za odpowiedz Pozdrawiam