piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: kontakt z dyrektorem

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna kontakt z dyrektorem Odpowiedz na: kontakt z dyrektorem

#848
anetka
Uczestnik

Marcinie nie zrozum mnie źle, ja bardzo dobrze rozumiem , co to jest kontrola a co to audyt i potrafię to od siebie odróżnić, ale skoro już osoby, które wprowadzały audyt do Polski (bez nazwisk) przyznają się do tego , że tak naprawdę został popełniony błąd przy rozmowach z UE o wprowadzeniu audytu (ponieważ teraz doszli do wniosku że w Polsce to tak naprawdę audyt był od dawna pod nazwą KONTROLA WEWNĘTRZNA !!!!!!!!!), TO co ty teraz na to powiesz?????????????????? wprowadzili swoje definicje audytu w standardach. Ja też jestem audytorem i coś o tym wiem, a to co mówisz to troszeczkę za teoretycznie, bo w praktyce to jakbyś był zatrudniony w kontroli, i gdyby szef się ciebie zapytał „Panie Marcinie i jak pan uważa no są błędy to co teraz należy zrobić?” to ty byś mu odpowiedział, że nie jesteś od tego bo ty tylko kontrolujesz, wykrywasz i dajesz zalecenia czy też pomógłbyś szefowi i doradził byś????? 🙂