środa, 7 grudnia, 2022

Odpowiedz na: Firmy szkoleniowe..

Home Forum Pomysły pomysly Firmy szkoleniowe.. Odpowiedz na: Firmy szkoleniowe..

#87
Anonim
Nieaktywny

Witaj Kap!

W odpowiedzi na Twoje posty :
1. piszesz „kureczko” – no cóz … Jak piszesz w drugim swoim poscie to ządasz od Berty aby podała konkrety nie spostrzeżenia… A po „kureczce” to widać jak „konkretny” jesteś Ty! P.S. Określenie mnie nie uraziło bo wiem, że nie po to się tutaj (myślę o tym forum) spotykamy aby „wytykać” sobie nawzajem nazwy „loginów”….

2. Piszesz, że mam się spytać osób które były w Handikap na szkoleniu o opinię o Handikap. OK. NIE ZNAM ani 1 (naprawdę !) osoby zadowolonej! Jeżeli możesz mi podać namiary do takich osób – bardzo proszę zrób to!

3. Pisząc do Handikap mail – oczywiście był tam mój podpis wraz z pełnymi namiarami!! A w moim poście po słowach „Z poważaniem” mam nawet umieszczony napis „PODPIS”! Więc naucz się uważnie czytać bądĽ skup się aby nie być złośliwym na siłę!! TO samo robisz w stosunku do Berty – Twoje określenie „krytyczne uwagi powinny zawierać konkrety a nie spstrzeżenia typu książka jest do d..,bo nic nie rozumiem” – świadczy o tym, że skupiasz się wyłącznie na złośliwościach a żądasz od innych „konkretów”….

4. Proponuję więcej „konkretów” :mrgreen: , a mniej złośliwości…. I będzie dobrze!! 😀

Serdecznie pozdrawiam i do kontaktu na PAWiu !

P.S.
Tylko nie nabijaj się z PAWia 😀 … Bo możesz mieć do czynienia z Adminem 😈 😀

Pzdr
KaKa