piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Samołuk

Home Forum Egzaminy egzaminy Samołuk Odpowiedz na: Samołuk

#911
sonl
Uczestnik

Witaj,
jak najbardziej tak. Mnie się osobiście udało. Od pół roku pracowałam w jsfp i nie miałam bladego pojęcia o audycie (dopiero był tworzony u mnie w jednostce), a jednak się zdecydowałam. Zdawałam w styczniu, pisemny zdałam za pierwszym razem, a ustny na poprawce.
Fakt materiału jest wiele do opanowania, ale przede wszystkim potrzebne jest szczeście, zdanie pisemnego często graniczy z cudem. Obecnie rozpoczynam swoje pierwsze zadanie audytowe i powiem szczerze, że moje braki (wiedzy, doświadczenia, swobodnego poruszania się w przepisach) dostrzegam. Nie byłam do tej pory na kursach dot. audytu. Intensywnie poszukuję szkoleń (coś w stylu warsztatów). Wiele ofert, które do mnie docierają dotycza jedynie omówienia aktów, który znajomość jest wymagana na egzaminie AW, a osoby które je prowadzą mają często gęsto wiedzę i doświadczenie mniejsze, niż uczestnicy PAW. Szukam takiej propozycji, która usystematyzowałaby moją wiedzę. Krok po kroku wyjasniłaby, jakie dokumenty gdzie tworzyć (z tym mam największe problemy). Może ktoś z Was słyszał o takim kursie????
Pozdrawiam