piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Konkurs na audytora wewnętrznego

Home Forum Sektory Samorządy Konkurs na audytora wewnętrznego Odpowiedz na: Konkurs na audytora wewnętrznego

#9476
gapa
Uczestnik

Chomsky mówi o swoich doświadczeniach z polemik, które prowadził.
Służę cytatem z wcześniejszej części tekstu:
„… w dyskusjach dotyczących zagadnień społecznych …kwestia ta jest stale podnoszona. Często poddawano w wątpliwość moje kwalifikacje, pytano, czy jakieś specjalne wykształcenie uprawnia mnie do wypowiadania się w tych sprawach”
Przytaczam Chomskiego, bo zauważyłem, że i na tym forum podnoszona jest często kwestia tytułów i uprawnień jako niezwykle ważna dla jakości AW. Myślę, że jest to raczej dowód miałkości aktualnego krajowego wydania tej dyscypliny i nijak nie da się ukryć, że chodzi tu raczej o zaklepanie sobie wyłączności na etat przez posiadaczy poszczególnych kwitów.
Intelektualny poziom obecnej praktyki wyziera zaś z dyskusji obok, z tematu „paragrafy” w dziale „samorządy”, gdzie na poważnie roztrząsa się problem …czy toner lub licencja jest urządzeniem wejścia-wyjścia czy też materiałem albo elementem sprzętu…
Ludzie chyba ze trzydzieści parę lat temu wylądowali na Księżycu, a wulkany intelektu współczesnej księgowości dalej dyskutują o tym jak amortyzować licencję na system operacyjny przypisany danemu egzemplarzowi komputera czy też którego komputera wartość księgową powiększa zakupiona drukarka sieciowa.
Ratunkuuu…. !!!!