niedziela, 28 kwietnia, 2024

CIA – jakie koszty?

Home Forum Egzaminy egzaminy CIA – jakie koszty?

Oglądasz 9 wpisów - 16 z 24 (wszystkich: 24)
  • Autor
    Wpisy
  • #14950
    izmi
    Uczestnik

    a propos szkolenia, ceny i punktów:
    właśnie wróciłam ze szkolenia w NS /pozdrawiam przy okazji wszystkich uczestników baaaardzo serdecznie/, za uczestnictwo otrzymaliśmy 14 punktów, trwało 3 dni /jakże intensywne w dosłownym tego słowa znaczeniu/ i koszt nie przekroczył 800 zł 🙂

    w ciągu dwóch lat trzeba uzbierać 40 punktów CPE czyli uczestnicząc w takich 3 szkoleniach ma się „problem” z głowy

    popsioczyć na „stołeczne” spotkania też sobie mogę, a co :wink::
    dojazd zabiera niemało czasu, koszt najmniejszy nie jest, z pracy na spotkanie IIA delegacji mi nie dadzą…

    pozdrawiam

    #14956
    szymonek123
    Uczestnik

    Izmi ma rację. Certyfikat z 14 pkt jest śliczniuni.

    Następne szkolenie w okolicach Wrocławia we wrześniu.

    Pozdrawiam

    #14959
    mrox
    Uczestnik

    Proszę o jakieś szczegóły dotyczące w/w szkolenia (temat, organizator, miejsce, koszty, CPE do których certyfikatów).

    #14963
    szymonek123
    Uczestnik

    chętnie podam o ile Admin wyrazi na to zgodę… choć hasło „ryszard” da Wam jakąs podpowiedź

    ups, może mnie nie wytną

    #14964
    izmi
    Uczestnik

    ha ha ha… no to Cię może nie wytną 😉 w zasadzie to nie mają za co 😛
    a podpowiedź faktycznie mówi wszystko 🙂
    pozdrawiam, i.

    #14968
    jolkag1
    Uczestnik

    ha, ha 😀 a ja się zastanawiałam jak o tym społecznej integracji napisać 😀

    #14973
    ryszard
    Uczestnik

    Jola,normalnie napisz.Środwisko aw od trzech lat wie „kto jest kto”.Forum audyt net nie pozwala obrażac społeczników,jest przyjazne ..Dlatego czasem tu się wypowiadam.Ale liczą sie czyny,fakty na rzecz konkretnej grupy osób.I to widać tez na forum audyt.net.Rzecz w tym ,że można obok siebie istnieć,niekoniecznie wspólpracować,ale sobie nie przeszkadzac,wymieniac informacjami itp.
    pozdrawiam wszystkich użytkowników ..
    Ryszard

    #23593005
    eddie
    Uczestnik

    Jeśli chodzi o szkolenia z AW to polecam na pierwszym miejscu IIA Polska. „CIA” kosztuje, ale przynajmniej jest desygnacja uznana w Polsce i na całym świecie, co nie można powiedzieć o innych szkoleniach.

    #23593028
    eddie
    Uczestnik

    Koszty CIA nie są niskie, ALE zamiast marnować pieniądze na różne małowartościowe drugorzędne „szkolenia” prowadzone przez różnego typu firm szkoleniowych (których na rynku jest za dużo) lepiej zainwestować w wartościowe przygotowania do CIA, przez organizacje uznane i współpracujące z IIA Polska, przygotowane i prowadzone przez doświadczonych, sprawdzonych osób, które same mają przynajmniej desygnacje CIA.

Oglądasz 9 wpisów - 16 z 24 (wszystkich: 24)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.