piątek, 26 kwietnia, 2024

Egzamin CIA maj 2008

Home Forum Egzaminy egzaminy Egzamin CIA maj 2008

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #14319
    szostak
    Uczestnik

    Witam
    Czy są już szczegóły rejestracji na egzamin.
    Na stronach IIA Polska jest informacja, że miały pojawić się w marcu.

    Z góry dziękuje za dodatkowe informacje

    szostak

    #14320
    pszczosek
    Uczestnik

    Zgodnie z informacjami podanymi na stronie IIA Global rejestracja na egzamin CIA powinna rozpocząć się od 1 kwietnia.

    #14324
    szostak
    Uczestnik

    dzięki
    a kiedy dokładnie i gdzie odbędzie sie egzamin w Polsce.
    Czy 5 maja 2008???

    #14325
    pszczosek
    Uczestnik

    Nie mam pojęcia kiedy ten egzamin odbędzie się w Polsce, ale na stronie http://www.vue.com/iia/ można się dowiedzieć, że centrum egzaminacyjne jest w Warszawie (http://www.vue.com/servlet/vue.web2.core.Dispatcher?application=VTCLocator&action=actStartApp&v=W2L&cid=435) – prowadzi je firma bit polska

    #14326
    megin
    Uczestnik

    Czyli wstępnie wygląda na to, że tylko Warszawka ma monopol na egzamin. A miało być lepiej i więcej lokalizacji…. 😡

    #14330
    megin
    Uczestnik

    Jak zwykle w IIA bałagan nieziemski… Nikt nic konkretnego nie wie… Pozdrawiam wszystkich znieciepliwionych. Moze wkrotce będą konkrety…

    #14334
    ryszard
    Uczestnik

    [QUOTE BY= megin] Jak zwykle w IIA bałagan nieziemski… Nikt nic konkretnego nie wie… Pozdrawiam wszystkich znieciepliwionych. Moze wkrotce będą konkrety…[/QUOTE]
    A konkretnie do kogo się zwracałeś(aś).Na czym wg.Ciebie polega bałagan nieziemski? Podaj konkretnie sytuacje,zeby można bylo rozliczyc kogo trzeba z odpowiedzialnych członków Zarzadu IIA Oddział Polska.
    pozdrawiam
    Ryszard

    #14338
    megin
    Uczestnik

    Widzę kolego, że poczułeś się urażony. Wygląda na to, że jesteś członkiem Zarządu IIA. Nie miałam zamiaru nikogo obrażać. Zdania na temat IIA i tak nie zmienie. Mam Swoje doświadczenia i tyle. Czekam na szczegółowe informacje odnośnie egzaminów, które miały być aktulane w marcu 2008. Pozdrawiam.

    #14339
    ryszard
    Uczestnik

    [QUOTE BY= megin] Widzę kolego, że poczułeś się urażony. Wygląda na to, że jesteś członkiem Zarządu IIA. Nie miałam zamiaru nikogo obrażać. Zdania na temat IIA i tak nie zmienie. Mam Swoje doświadczenia i tyle. Czekam na szczegółowe informacje odnośnie egzaminów, które miały być aktulane w marcu 2008. Pozdrawiam.[/QUOTE]
    Wręcz odwrotnie, 😀 zalezy mi natomiast aby podawać konkretnie fakty.Nie jestem członkiem Zarządu IIA Oddzial Polska,natomiast należe do IIA .Nie jest żadną tajemnicą ,ze organizuje społecznie szkolenia dla wszystkich aw bez względu czy i jakiej sa organizacji.
    Po to wlasnie wybieralismy Zarzad IIA ,żeby poprawic wizerunek z porzednich egzaminów.Temat o jakim piszesz ,kieruje bezposrednio do Zarzadu IIA.
    Rzecz nie w tym,żeby obrazac sie na uwagi,rzecz w tym,zeby sobie wzajemnie pomagac w środowisku.Chętnie się z Tobą spotkam ,aby wymienic wzajemnie spostrzeżenia.Niestety ,nie moge byc na najbliższym szkoleniu organizowanym przez PAW.Łatwo mnie zidentyfikować,czekam na propo spotkania lub kontaktu.. 😀
    pozdrawiam
    Ryszard

    #14344
    megin
    Uczestnik

    Obawiam się, że spotkanie raczej mało prawdopodone. Chyba, że na jakimś interesującym szkoleniu. Prędzej jakiś kontakt mailowy. Jak znajdę chwilę dziś wieczorem to postram się napisać do Ciebie… Pozdrawiam. Miłego…

    #14349
    ryszard
    Uczestnik

    Dzięki za info,mam nadzieję,że bedziemy mieli okazję wymienic poglądy . W takim razie czekam na kontakt .Przekazałem komu trzeba Twoją opinię ( nie tylko) w sprawie egzminów CIA.
    Pozdrawiam
    Ryszard

    #14362
    szostak
    Uczestnik

    Ryszardzie co masz na myśli pisząc „(nie tylko) w sprawie egzaminów CIA”

    pozdrawiam
    Szostak

    #14363
    ryszard
    Uczestnik

    Witam,opinia o egzaminie CIA w kontekscie o jakim pisał megin, nie jest odosobnioną..Trudno w tej kwestii ocenić ,iż uzyskaliśmy sukcesy..Niestety,wiele sygnałow od osób jakie znam,od członków IIA pozwala na stwierdzenie ,że niewiele się poprawilo..To mnie osobiście bardzo martwi i niepokoi.Nie mam wiedzy o zagadnieniu, ale widać,ze w zakresie pełnej,szczególowej informacji dotyczącej egzaminu CIA,CGAP ,bylo jak było.Nic sie nie zmienilo.Nie godzę sie z takim stanem rzeczy.
    Nie zamierzam przejsc do porzadku dziennego nad ta sprawą.I zgodnie z obowiązującym Statutem SAW,zamierzam działać w ramach Satutu organizacji.Nie ma bowiem spraw tabu,nie ma tez i ludzi niezastąpionych..
    Pozdrawiam ..
    Ryszard

    #14366
    szostak
    Uczestnik

    Dziękuje Ryszardzie za informacje.
    pozdrawiam
    szostak

    #14378
    megin
    Uczestnik

    Wreszcie pojawiły się jakieś nowe informacje o certyfikacji. Niestety tylko na stronie IIA Global. Ośrodek testowy Person Vue tylko w W-wie, niestety. Szkoda. Życze miłej lektury. Pozdrawiam.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.