sobota, 27 kwietnia, 2024

kontrola NIK

Home Forum Sektory Samorządy kontrola NIK

Oglądasz 2 wpisy - 31 z 32 (wszystkich: 32)
  • Autor
    Wpisy
  • #19417
    terka
    Uczestnik

    Ryszard, nie dokuczam ci, choć pewnie nie napisałam dość zrozumiale, skoro tak to odebrałeś.
    To, co napisałes wcześniej ma sens, tylko że ja (he, he, audytor) nie potrafię ocenić – ani teraz, ani potem, co będzie jeśli partia x będzie rządzić a co bedzie, gdy partia y. Samorząd jest za bardzo upolityczniony, szczególnie na moich włosciach:wink: A te partie i tak obiecują co innego, a robią zupełnie co innego:wink:

    Bardzo bym chciała umieć przewidzieć, czy wybory przyniosą stabilizację czy zmiany.

    A na moje włści zapraszam, a jakże, toż kopę lat się już nie widzieliśmy:smile:

    #19419
    ryszard
    Uczestnik

    Oki terka,mnie stysfakcjonuje to ,że masz zawsze swoje zdanie i zawsze racjonalne argumenty.
    Tak sobie myslę glośno? ilu naszych aw czy kontrolerow tylko dlatego ,ze bedę przestrzegac Standardów – będzie miało problemy w pracy.Teraz przecież ,niestety dużo mniej kierowników jfsp niż tych ,którzy beda czynić wszystko aby audyt „musieć mieć” żeby tak naprawdę nie mieć.Sa luki w nowym wydaniu ustawy i nie minie kwartał jak wszystko będzie tak jak było.Czyli nic a nic się nie zmieni za wyjatkiem bezproblemowego zwolnienia audytora.
    Kiedys pisalem o zastanowieniu się nad powołaniem Spolecznej Komisji Mediacyjnej w ktorej nasi koledzy mogliby uzyskac pomoc moralną.Wiem ,ze koledzy autorzy Naszych propozycji Naszej Ustawy pracuja ostro i rzetelnie .Czas niestety biegnie nieubłaglanie..Może na teraz ,zastanówmy się jak sobie pomagac wzajemnie.??Na forum nie mozemy przecież wszystkiego pisać, bo jestesmy czytani przez życzliwych NAM osobników.tych bardzo goraco pozdrawiam i zawsze zapraszam” na ubitą ziemię” do dyskusji na argumenty a nie na politykę..
    Może macie inny lepszy pomysł?
    Trzeba przecież jakoś porzadnie „przetrzymac zimę i mrozy”..
    z optymizmem
    Ryszard

Oglądasz 2 wpisy - 31 z 32 (wszystkich: 32)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.