piątek, 26 kwietnia, 2024

nowa popawka z 29.11.2006

Home Forum Sektory Samorządy nowa popawka z 29.11.2006

Oglądasz 4 wpisy - 16 z 19 (wszystkich: 19)
  • Autor
    Wpisy
  • #8262
    mama0454
    Uczestnik

    Z tego co ja zrozumiałem w samorządach, w których dochody przekraczają 40 mln, jest jakby bez zmian – dotychczasowi audytorzy z egzaminem MF pozostają.

    #8265
    pawels
    Uczestnik

    Może ktoś da namiary na temat warunków do rozpoczęcia aplikacji NIk bo nigdziue nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję. Poważnie się zastanawiam nad zdobyciem kolejnych uprawnień. Od przygotowywania do egzaminu mineły już 2 lata. Przynajmniej wróci się do formy w „połykaniu” wiedzy. W sumie to trochę tego brakuje 😉
    Jednak życie pokazuje że nic nie trwa wiecznie i trzeba się ciągle przygotowywać na zmiany. Sczególnie w Polsce już tej IV. Choć trochę szkoda że obecna sytuacja w audycie wewnętrznym nie potrwała dłużej.
    Pozdrawiam

    #8280
    marzena
    Uczestnik

    nigdzie nie znalazłam możliwości podejścia do aplikacji NIK z zewnątrz, chyba tylko można na skierowanie przez kierownika jednostki, a to są wyjątkowe przypadki, u kolegi w grupie (jest w trakcie aplikacji) są dwie osoby z zewnątrz, skierowane przez „miasto” (Warszawa)

    #8284
    kikcloud
    Uczestnik

    Czekajcie, czekajcie i przypomnijcie mi. Czy Generalny Inspektor Kontroli Skarbowej to jest ta instytucja która:
    – od 1989 nie może sobie poradzić z tzw. „szarą strefą”,
    – ściągnęła od mafii pruszkowsko-wołomińskiej 600 zł (słownie: przez gardło mi nie przechodzi 😀 )
    – odpowiada za tzw. ściągalność podatków ❓
    Jeżeli to ta? To rzeczywiście brakuje im tylko audytorów ❗

Oglądasz 4 wpisy - 16 z 19 (wszystkich: 19)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.