środa, 1 maja, 2024

Nowelizacja uofp

Home Forum Sektory Samorządy Nowelizacja uofp

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 34)
  • Autor
    Wpisy
  • #8957
    pawels
    Uczestnik

    Czy może ktoś zna numer dziennika gdzie opublikowano sławetną nowelę. Sprawdzałem dzienniki do 27.12.2006 i nic. Na stronie prezydenta RP jest informacja że podpisał 20.12.2006. Czyli w najlepszym razie wejdzie 3 dni po publikacji. HAHAHAHAHAHAHa 😀

    #8958
    szymonek123
    Uczestnik

    Dz.U. nr 249, poz. 1832

    cisza na forum….. a tu Nowy Rok i nowe wyzwania

    #8960
    stadyr
    Uczestnik

    Art. 26. Ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia. – USTAWA z dnia 8 grudnia 2006 r. o zmianie ustawy o finansach publicznych oraz niektórych innych ustaw

    Stanowisko Senatu w sprawie ustawy o zmianie ustawy o finansach publicznych oraz niektórych innych ustaw. Senat w dniu 13 grudnia 2006 r. przyjął ustawę bez poprawek.

    Prezydent RP: Ustawa z dnia 8 grudnia 2006 r. o zmianie ustawy o finansach publicznych oraz niektórych innych ustaw – podpisana dnia 20 grudnia 2006 r.

    #8961
    podhale
    Uczestnik

    Czy ktos mógłby mi podać konkretny link do tej nowelizacji. Bardzo proszę.

    #8962
    stadyr
    Uczestnik
    #8967
    miszaw
    Uczestnik

    Witam.
    Ustawa z dnia 8 grudnia 2006 r. o zmianie ustawy o finansach publicznych oraz niektórych innych ustaw została opublikowana w Dz.U. Nr 249, poz. 1832. Uff zdążyli:smile:

    #8968
    elka
    Uczestnik

    Kontrola 5% wydatków pozostała, wykreslili art. 46, a pozostał chyba 157, tak więc niestety nadasl nas to czeka

    #8970
    podhale
    Uczestnik

    KONKRETNE PYTANIE: Kiedy dokładnie wchodzi nowelizacja w życie i dlaczego do jasnej ciasnej nie moge znaleźć jej pod wskazanymi przez WAS numerami dziennika? 😳

    #8971
    miszaw
    Uczestnik

    Nowelizacja weszła w życie 29 grudnia (art. 26 Ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia) Wejdź na stronę http://www.abc.com.pl/serwis/du/2006/spis249.htm
    Pozdrawiam Michał

    #8972
    nata
    Uczestnik

    link do zmiany ustawy o finasach publicznych
    http://www.abc.com.pl/serwis/du/2006/1832.htm

    #8974
    saba
    Uczestnik

    Czytaliście projekt zmiany ustawy o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa….. skierowany 22.12 przez Prezydenta do Sejmu. Nie ma tam audytorów wewnętrznych.

    #8978
    wika
    Uczestnik

    witam!
    pytanie do elki – nie bardzo rozumiem, skoro art. 46 uchylili to gdzie jest zapisana kontrola 5% wydatków nadzorowanej jednostki o której piszesz, że pozostała
    pozdr

    #8979
    szymonek123
    Uczestnik

    ART. 187 UOFP „KONTRALA W KAŻDYM ROKU CO NAJMNIEJ 5% WYDATKÓW PODLEGŁYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH”
    DOT. JST

    #8980
    wika
    Uczestnik

    tak już znalazłam ,- serdeczne dzięki,-
    pozdr.

    #8981
    podhale
    Uczestnik

    Ostatni juz raz zwracam sie z gorącą prośbą do kogośc kto wytłumaczy mi jak dziecku, co oznacza dla mnie, jako osoby zajmującej sie kontrolą 5% wydatków, likwidacja art 46 i pozostawienie art 187? Wiem, że ten temat był wałkowany ale błagam ostatni raz 😳

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 34)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.