piątek, 26 kwietnia, 2024

Szkolenie z MF

Home Forum Sektory Samorządy Szkolenie z MF

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)
  • Autor
    Wpisy
  • #8491
    mama0454
    Uczestnik

    Ja jestem z okolic Krakowa.
    Do „pietryka” : miło mi.

    #8492
    tamara
    Uczestnik

    Witam, 😀 ja mam do Krakowa ok. 400km, ale na poprzednim szkoleniu z MF byłam w Krakowie, bo zaznaczyłam i Warszawe i Kraków, i tam były wolne miejsca. Byli też ludzie np. z Białegostoku (pozdrawiam!!) i innych odległych miast. Teraz czekam na odpowiedź na zgłoszenie i nie wiem gdzie bedę 🙂

    #8493
    heronom
    Uczestnik

    Ja mam zarówno do Krakowa jak i do Warszawy dosyć daleko,chociaż do Warszawy bliżej i to w Wawie mam większość szkoleń, mimo to dostałem do Krakowa, ale mi to akurat pasuje:smile: Odwiedzę starych znajomych..

    #8495
    adfaj
    Uczestnik

    Wydaje mi się, że w MF i firmie B-J nie kierują się aż tak bardzo odległościami. W tym roku byłam na szkoleniu i dali mi Warszawę. Poprosiłam o zmianę na Kraków (mam blizej). A jak się już okazało na szkoleniu w Krakowie było też wielu ludzi z samej Warszawy. Teraz dzięki Bogu dostałam Kraków KRUE-01. Do zobaczenia

    #8505
    pietryka
    Uczestnik

    A ja jestem z Dolnego Śląska, bliżej granicy z Niemcami i Czechami niż Wrocław.

    #8517
    ejejej
    Uczestnik

    Ja też dostałam zaproszenie do Krakowa grupa KREU-02. Mieszkam pod Krakowem i na pierwszym szkoleniu też byłam w Krakowie. Warunki w hotelu System są bardzo dobre (jest nawet mały basen!!!) ale niestety hotel położony jest na uboczu więc do Rynku najlepiej dojechać taksówką.

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.