sobota, 27 kwietnia, 2024

Wypowiedzi na forum

Oglądasz 14 wpisów - 16 z 29 (wszystkich: 29)
  • Autor
    Wpisy
  • #9529
    groszek
    Uczestnik

    A moim skromnym zdaniem jeżeli ktoś chce umieśić swój adres do wiadomosci ogólnej na forum powinien mieć taką możliwość.
    Własnie w tym punkcie nie zgadzam się z obowiązujacym regulaminem forum.
    A co Wy o tym myślicie.

    I jeszcze jedno czy nie dało by się zrobić coś, aby była sprawdzana pisownia na forum. Jestem dyslektykiem i niestety denerwuje się za każdym razem, że narobiłam blędów.

    #9532
    admin
    Opiekun forum

    Sparaw umieszczania namiarow kontakotwych na forum byla juz wielokrotnie poruszana i nasze stanowisko w tej sprawie nie ulegnie zmianie bo przyjete zalozenia zdaja swoj egzamin.

    Co do sprawdzania pisowni, mozna pisac sobie odpowiedz np. w Wordzie, tam sprawdzic pisownie a potem wkleic wypowiedz na forum.

    Admin

    #9533
    jadtra
    Uczestnik

    Do Admina.
    Czy można coś zrobić by wydrukować informacje pod linką „Akty prawne” . Może umieścić tą samą informacje w sekcji Materiały .

    #9534
    scypion
    Uczestnik

    Co do umieszczania adresu na forum : jeśli umieścisz swój to będziesz porozumiewać się poza forum z innymi audytorami czy też użytkownikami forum. Nie jest to na rękę ani tym, których będziesz pomijałą na forum ani samemu forum – zmniejszy się ludzba wejść etc.
    Trzeba pilnować wyłączności na obieg informacji 😉

    #9535
    admin
    Opiekun forum

    Nie chodzi o liczbe wejsc.

    Kilka dni temu pojawil sie na forum wpis z prosba o informacje na okreslony temat i uzytkownik umiescil adres email do siebie. Gdyby go nie usuwac (adresu email), prosba pozostalaby bez odpowiedzi. Bo odpowiedz trafi do uzytkownika droga mailowa. A tak pojawilo sie kilka odpowiedzi i inni tez moga z tego skorzystac, nie mowiac juz o tym, ze moga dorzucic cos swojego lub wyrazic opinie na temat tego co odpisywali inni wskazujac np. na pewne niescislosci lub zagrozenia.

    Patrzenie na licznik jest krotkowzroczne. Ile pojezdzilby kierowca, ktory patrzy wylacznie na licznik a nie patrzy na droge 😉

    Admin

    #9536
    admin
    Opiekun forum

    Do Jadtra
    [QUOTE]Czy można coś zrobić by wydrukować informacje pod linką „Akty prawne” . Może umieścić tą samą informacje w sekcji Materiały.[/QUOTE]

    Co dokladnie masz na mysli? Co chcesz drukowac? Liste aktow czy same akty prawne?

    Admin

    #9537
    scypion
    Uczestnik

    Do Admina :
    Zgadza się, przykład, który podajesz to duży plus. Bo wszyscy, nawet nie zainteresowani mogą skorzystać z przedstawianych porad.

    Licznik jest także istotny, bo informuje o popularności i częstości korzystania ze strony – jeśli to jest krótkowzroczność…
    Nie każdy zaglądający na stronę jest zalogowany albo wypowiada się – do mierzenia zainteresowania takich osób stroną służy licznik 😉
    A zainteresowanie osób dotyczy treści. Także obaj mamy rację 😉

    #9539
    admin
    Opiekun forum

    Oczywiscie, bo przeciez, kierowca, ktory patrzy na droge a nie widzi licznika, tez moze przesadzic 😉

    Admin

    #9541
    lukhas
    Uczestnik

    [QUOTE BY= groszek] […] I jeszcze jedno czy nie dało by się zrobić coś, aby była sprawdzana pisownia na forum. […]
    [/QUOTE]

    Zmień przeglądarkę. Firefox 2.0 ma sprawdzanie pisowni.

    #9643
    groszek
    Uczestnik

    Lukhas dziekuję za podpowiedż. Problem polega na tym, że nie umię tego zrobić. Moze napiszesz mi gdzie mam w komputerze szukać przeglądarki firefox 2.0

    Do Admin próbowałam wkleić teks z Worda, ale pojawiami się informacja „Podziel się swoimi materiałami z innymi!!!”. Więc może napisz jak to zrobić.

    #9645
    lukhas
    Uczestnik

    Przeglądarkę znajdziesz na http://www.firefox.pl Musisz ją pobrać i zainstalować – jest za darmo. Korzystasz z niej tak jak z Internet Explorera, tylko, że gdy np. pisząc odpowiedź na forum zrobisz błąd to zostanie on podkreślony tak jak w Word”zie.

    PS. Firefox jest bezpieczniejszy niż MS Internet Explorer

    #9646
    groszek
    Uczestnik

    Bardzo dziękuję – napewno to wykorzystam.

    #9648
    tamara
    Uczestnik

    groszek, zawsze możesz wybrać z menu edycja wklej, wterdy sie uda 😀

    #9658
    groszek
    Uczestnik

    Tamaro
    bardzo dziękuję.
    😀
    Teraz widzę, że chyba cierpię na otępienie umysłowe.
    Przecież od razu mogłam tak zrobić i nie zadawać głupich pytań.
    😀

Oglądasz 14 wpisów - 16 z 29 (wszystkich: 29)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.