piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: "O PAW-ie na kawie "

Home Forum Pomysły pomysly "O PAW-ie na kawie " Odpowiedz na: "O PAW-ie na kawie "

#1253
ryszard
Uczestnik

Witam ! Poniewaz w wyniku wielu głosów oddolnych zaproponowałem ,spotkanie „O pawie na kawie” i dodany „O Adminie o winie” o charakterze typowo integracyjnym,pozwole sobie na kilka uwag w tym temacie.
.Nie widziałem tej imprezy pod jakimkolwiek „sztandarem”,jakiejkolwiek organizacji dlatego ,ze integracyjna rola PAW od blisko roku zasługuje na takie wyróznienie , naszą sympatie ,moze i też wdzięcznosc..
I uważam ,ze bardzo zaszczytne cele znakomitych organizacji, pozostawilbym przynajmniej do dalszej przyszłej wspólpracy, na pózniejszy okres..W chwili obecnej powinna się odbyc typowa ,integracyjna , nasza impreza pawowiczów”ktorzy z roznych względów ,nie chcą się opowiadac za przynaleznoscia do jakiejkolwiek organizacji .
Wiele spraw z tego zakresu powinno”dojrzec ,”a decyzje co do dalszego kontnuowania przygotowań i miłego ,koleżeńskiego przyjacielskiego spotkania, pozostawiam wszystkim tym ,co wiernie są związani ze strona netowa: paw.audyt.net.
Ja juz decyzje podjąlem,zostaję z moja strona netowa paw.audyt.net,chce spotkac sie ludzmi ktorzy ta strone tworzą na codzien .Z wami pawowicze..Z zespołem też.
Ja przynajmniej tak to postrzegam..
Pozdrawiam wszystkich
Ryszard