piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: "O PAW-ie na kawie "

Home Forum Pomysły pomysly "O PAW-ie na kawie " Odpowiedz na: "O PAW-ie na kawie "

#1324
ryszard
Uczestnik

Witam!!
Wspolnie juz ustaliliśmy wiele w temacie spotkania.
Wiemy z propozycji: co już chcemy,kiedy i mamy konkrety: gdzie./mamy z czego wybrać!!/
Najważniejsze ,ze jest Wola takiego spotkania,a nie zamykania sie w małym kregu,nie musimy bowiem prosic o „wzmocnienie” frekwencji.
Z posiadanych do tej pory przeze mnie info,sprawa jest w centrum uwagi kiludziesięciu osob z naszego Pawiowskiego grona i co jest równie ważne innych ,sprzyjających nam AW spoza jfsp.
Sadze ,ze do poniedziałku ostatecznie bedzie wiadomo ,ktore miejsce wybierzemy na pierwsze spotkanie.
Tak ,pierwsze ,bo kolejne powinny sie odywać regularnie co kwartał,systematycznie i planowo.Tak to widze.Ma byc integracja a nie działanie od „przypadku do wypadku”.
Mam nadzieje,ze w poniedziałek 1 sierpnia ostatecznie nasza koncepcja spotkania integracyjnego oficjalnie moze byc zgloszona dla PAW.Czas ucieka,ludzie oczekuja konkretów i tutaj popieram anetke.
Jako współautor pomysłu „Audytor Roku”, chcę przypomniec rowniez, o tej ważnej, Naszej wspolnej sprawie.Nie wyobrazam sobie też ,aby inna organizacja lub instytucja związana z AW , podjęła sie obecnie realizacji naszego pomysłu..
Pozdrawiam serdecznie wszystkich
Ryszard