piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Home Forum Pomysły pomysly Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP Odpowiedz na: Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

#18637
ryszard
Uczestnik

Od pewnego czasu kolega bevo z Torunia,który organizuje w dniach 26-27 listopada 2009 szkolenie ze srodkow unijnych podjąl od ponad roku syzyfową pracę na rzecz powstania samorzadu zawodowego.Wiem ,że przygotował bardzo rzeczowy projekt do zmian w ustawie.Nie jestem upoważniony do podawania wiecej info.Bedę bowiem w Toruniu i nie ukrywam,że po wszystkich jakie NAS spotkały „zawirowania” i decyzji ustawy ofp na „poprawą naszego bytu” -sklaniam się do przyłączenia do rozmów,dyskusji etc..I to do kazdego szczegółu.
Jesli okaże się ,ze mozemy „mierzyć siły na zamiary a nie zamiar podług sił” – incjatywa Darka bevo ma duże szanse powodzenia.I tego wszystkim serdecznie życzę.I nie jest bowiem ważne, jak się co będzie nazywać,ważne jak i co bedzie czynic na rzecz srodowiska aw i kontroli.I z wlasnej praktyki wiem,że chętnych do pracy jest wielu,ale jak przychodzi co do czego -zostaje co nieco mniej..
pozdrawiam
Ryszard