piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Kodeks etyki w praktyce

Home Forum Sektory Samorządy Kodeks etyki w praktyce Odpowiedz na: Kodeks etyki w praktyce

#19664
terka
Uczestnik

Droga Olivko, nie wiem, co Cię upoważnia do takiej oceny mojej osoby, w tym do oceny moich kompetencji zawodowych, zanjomości praw rynku, ani też do oceny naszych tu dyskusji. 👿
Wypowiedziałam się tylko raz w tym wątku i jedynie w kwestii etycznosci takich działań. W mojej ocenie są nieetyczne (w tym zakresie, o jakim pisałam), ale to moja ocena, mam do niej prawo.
Oczywiście, że firmy działając na prawach wolnorynkowych zajmują uwolnione (dozwolone) pola. Można się było tego spodziewać, i nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Zaskoczeniem są niektórzy audytorzy, którzy nie rozumieją, co oznacza lojalność wobec innych audytorów i etyka zawodowa. Tak sie składa, że np. prawnicy wiedzą, co to takiego i czym to się je:wink:

I na koniec: Tak sie skłąda, droga Olivko, że w owej „skostniałej” budżetówce też czuwać ktoś musi, by spać mógł ktoś:wink:
Ta praca daje mi satysfakcję, bo widze, jak na moich oczach i dzięki mnie się zmienia. Ja się z moją jednostką identyfikuję. Czy Do i jego najemnicy teżbedą częścią tej struktury?
Swoją drogą ciekawe, ze masz o budżetówce tak marne zdanie, ale kasę od nich chcesz brać:wink: Ta kasa pewnie nie jest „skosniała”?

Brrrr i wrrrrr:wink: