sobota, 27 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego Odpowiedz na: Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

#20334
mama0454
Uczestnik

Popieram Gapę.
Szkolenie szkoleniu nie równe. Nie spotkałem się do tej pory ze szkoleniem, na którym jeden temat omówiono by do bólu. A ja takiego szkolenia pragnę.
Niech wreszcie ktoś zrobi porządne szkolenie dotyczące nowych zapisów, które pojawiły się w rozporządzeniu metodologicznym oraz coś konkretnego o kontroli zarządczej. To, co do tej pory ukazało się na stronie MF to jest takie ble, ble, ble – masło maślane. Szkolenia o wszystkim i o niczym mnie (a przede wszystkim mojego pracodawcy) nie interesują.
Konkretne szkolenie jest bezcenne, warte każdych pieniędzy. I na miły Bóg niech one odbywają się w miejscach bardziej dostępnych dla przeciętnego zjadacza chleba. Iława (a dokładnie jakaś piękne letnisko pod Iławą), Dobieszków, Jurata to dla ludzi z południa Polski końce świata. Dojazd tam zajmuje nam cały dzień. Może tak podzielić : dla południa Polski szkolenie na południu, a dla północy – na północy ?
Jestem absolutnie przeciętnym audytorem pracującym w prowincjonalnym urzędzie samorządowym. Niczego nadzwyczajnego chyba nie wymagam ? Czekam więc w dalszym ciągu na konkretne szkolenia w konkretnych miejscach … 😐
Co do różnicy zdań na temat wizji audytu, nie zabieram głosu, bo nie siedzę tak głęboko w temacie jak inny szanowni przedmówcy. Wszystkich jednakowo szczerze pozdrawiam. 😀