piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: saw

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW saw Odpowiedz na: saw

#2214
ryszard
Uczestnik

No cóz,pozostaje mi tylko czekac chwili kiedy bede mógł razem z kolegami wymienic poglądy z tak sympatyczną /sympatycznym/AW.
Bo nicki maja to do siebie kwintesencjo25 ,,ze ukrywaja sie pod nimi AW płci odmiennej..I to tez powód ,zeby nie robic rzeczy niepoważnych z poważnych i poważanych ludzi w środowisku audytorskim.Pozostaje mi wyjasnic ,iz problem przyjazdu do Teresina podałem w poscie w dniu Walnego Zebrania SAW /z samego rana/, a powody były i sa bardzo poważne..
Przypominac ich nie bedę ,,do przyjemnych nie należa..Nie życze ich nikomu ..
Za pomylkeTwojego nicka sorki wielkie ..A ja jednak wole swoje imie , chce byc identyfikowany po nazwisku.Nie unikam trudnych spraw ,skomplikowanych skutkujacych tez trudnymi decyzjami.Chciałbym przypomniec ,ze wspolnie nas wszystkich razem razem obowiazuje Kodeks Etyki ..Jak bardzo by pomoglo jego przestrzeganie, np.w SAW ,z tym wszystkim, co podawane jest na tym forum.I co jest już wiadome z Walnego Zebrania SAW..
Zycze Ci kwintesencjo25 pozytywnych rezultatów w naprawianiu rzeczy niedobrych, a zaproszenie na kawe było i jest od naszej grupy AW.Taki mamy zwyczaj ,ze pracujemy i wspomagamy sie wspolnie ,w grupie bez żadnych sztandarów….Dołaczysz do nas ??
Ryszard