czwartek, 15 kwietnia, 2021

Odpowiedz na: Audyt wewnętrzny w Urzędzie ????

Home Forum Sektory Samorządy Audyt wewnętrzny w Urzędzie ???? Odpowiedz na: Audyt wewnętrzny w Urzędzie ????

#3862
dorotab
Uczestnik

cześć. jest to interpretacja dotyczaca poprzedniej treści ustawy, gdzie nie było tego nieszczęsnego zapisu art. 49 ust. 5, który zafunkcjonowała w obecnej ustawie. Interpretacja ta zniknęła ze strony MF, podobnie jak wszystkie inne dotyczące poprzednich przepisów. Brak odpowiedzi ze strony MF odnośnie interpretacji tego art. /z dyskusji na przedmiotowy temat widać, iż niejedna osoba skierowała zapytanie do MF/ wynika, iż w świetle obecnej ustawy nie jest to już takie oczywiste.