sobota, 16 stycznia, 2021

Ile dni należy wpisać do planu aw?

Home Forum Sektory Samorządy Ile dni należy wpisać do planu aw?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 33)
  • Autor
    Wpisy
  • #12647
    eta
    Uczestnik

    Kończę pisać plan aw na rok 2008.
    Zastanawiam się tylko, czy dobrze policzyłam dni do pkt „Organizacja pracy audytora wewnętrznego /komórki audytu wewnętrznego – Zasoby ludzkie (liczba osobodni)”.
    Doliczyłam się w sumie 315 dni. Proszę o zweryfikowanie tej liczby.
    Pozdrawiam.

    #12648
    malina
    Uczestnik

    zerknij na wątek „plan na 2008”
    ja już sama nie wiem 252 czy 254???

    #12649
    izmi
    Uczestnik

    252
    🙂

    #12650
    andrzejm
    Uczestnik

    254

    #12651
    izmi
    Uczestnik

    252=22+21+20+22+19+21+23+20+22+23+18+21
    maj i listopad -> art.130 par.2 KP oraz Boże Ciało i Święto Niepodległości
    to by było chyba na tyle 🙂

    #12652
    eta
    Uczestnik

    Dziękuję za odpowiedzi 🙂

    #12653
    katl
    Uczestnik

    mi wychodzi 254; 22+21+20+22+20+21+23+20+22+23+19+21

    #12654
    izmi
    Uczestnik

    KP art. 130 § 2:
    Każde święto występujące w okresie rozliczeniowym /mój przypisek: czyli przeważnie miesiąc/ i przypadające w innym dniu niż niedziela obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin.

    pzdr 🙂

    #12655
    mama0454
    Uczestnik

    Ma być 252 dni, gdyż zgodnie z przywołanym wyżej przepisem KP za 3 maja i 1 listopada, które przypadają w soboty pracownikowi należą się dwa dodatkowe dni wolne od pracy.

    #12656
    andrzejm
    Uczestnik

    Po analizie stwierdzam, ze 252 dni. Jeżeli swoim poprzednim stanowiskiem w tej sprawie (254) wprowadziłem w błąd to przepraszam. Pozdrawiam

    #12657
    am
    Uczestnik

    W maju 2008 wychodzi 19 dni roboczych, bo ogólnie jest ich 21-1(Boże Ciało)-1(oddajemy za 3.05, bo przypada w sobotę)=19

    #12658
    am
    Uczestnik

    Ogółem mnie też wychodzi 252 dni robocze w 2008

    #12663
    kules
    Uczestnik

    a ja wpisałem 254 i też git
    taka wersja poszła już na zarząd jakiś czas temu i tak musi zostać, chyba nie musze się załamywać co? 😀 życie i tak zweryfikuje ten plan, szczególnie że mi się szef zmienia przez wybory

    #12670
    jacek3
    Uczestnik

    a ja mam do Was pytanie o Wasze zdanie – zdaje sobie sprawę, że jest to pytanie raczej retoryczne, ale … czy audytor zatrudniony w jednostce po raz pierwszy od początku września powinien przygotować zgodnie z wymogami ustawy standardowy plan audytu na 2009 ?

    #12672
    eta
    Uczestnik

    tak – na 2008 r.
    tak – na 2009 r., jeżeli nadal będzie pracować w jednostce i nie zmienią się przepisy 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 33)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.