piątek, 26 kwietnia, 2024

saw

Oglądasz 8 wpisów - 31 z 38 (wszystkich: 38)
  • Autor
    Wpisy
  • #2257
    adela
    Uczestnik

    Do zrzendnika
    Myślę, że każdy może mieć swoje poglądy i je wypowiadać. Temu służy właśnie paw. Mnie nie przeszkadzają mentorskie Twoim zdaniem wypowiedzi Ryszarda. Jako audytorzy i tak wiemy, co zastosować w naszej praktyce, bo każdy ma przecież swoją specyficzną sytuację, w której się obraca na codzień. A mimo wszystko Ryszard to „równy” facet, co wiem, chociaż jestem z daleka od Dolnego Śląska(spotkanie w Łodzi). Jak mawiał mój znajomy audytor (też z daleka) – „Luzik”.
    Pozdrawiam

    #2259
    kwintesencja25
    Uczestnik

    Wypowiedzi Ryszarda w kazdym temacie maja jedna zasadnicza zalete – niesamowicie inspirują do pisania (przynajmniej mnie:smile: )

    Nie znam Pana Ryszarda. Mimo to nie odbieram go jako mentora tylko…motora (jak juz wspomnialam).

    Moze faktycznie niektorzy (z racju wieku) uwazaja, ze nabywają uprawnienia do stawiania sie ponad. Ale musze szybko cos wyjasnic – nie ma mozliwosci, zeby na tym czy innym forum wypowiadal sie np 50-letni audytor. Dla mnie najstarszy jaki moze byc ma…niecale 3 lata.:smile: Tyle ile AW Poland:smile: Wiec tym samym nie ma starych i mlodych w naszym srodowisku – praktycznie wszyscy jeszcze „raczkujemy” – i ku uciesze audytu niektorzy „raczkując” juz „trzaskają”. Co to bedzie za kilka lat? Polska Rzeczypospolita Audytowa.

    Zbaczam z tematu wiec koncze:smile:

    Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku

    #2262
    ryszard
    Uczestnik

    Kazdy ma prawo na tej stronce glosic poglady w temacie, ktory podniósl inny użykownik stronki.Zrzendnik! Nie podzielam Twojego poglądu w sprawie ukrywania sie pod nickiem,chociażby dlatego ,ze na stronce moze zarejestrowac sie praktycznie kazdy, zbierac glos równiez..wcale nie audytor lub osoba z audytem zwiazana .I nie uwazam tego za jakąs „wielka sprawe”, pod jednym warunkiem :jakie ma intencje ?.I czy jest prawdziwym ,rzeczywistym zwolennikiem integracji wsród braci audytorskiej i z audytem związanej..Nie uważam swoich wypowiedzi za mentorskich a jesli nawet , to nikt na tej stronce tego nie zabrania.A sztuką jest podpowiadac nowe pomysły,rozwiaznia czy wspolne sprawy dla naszego srodowiska.Mam nadzieje ,ze w tej kwesti będziesz bardziej aktywny…Krytykowac kazdy może ,jeden lepiej ,drugi gorzej..
    Nie przypominam sobie naszej znajomosci zrzendnik ,wszystkich bowiem przyjaciol i znajomych nie mam problemu zidentyfikowac ,a jesli juz mamy sobie przypominac ,to jaki problem oficjalnie sie przedstawic ?
    Ryszard Juszczyk

    #2295
    terka
    Uczestnik

    Każdy może wypowiadać na tej stronie swoje poglądy, to prawda, ale nie każdy chce „obrywać po nosie” za ich głoszenie. Wszyscy mamy prawo do własnego zdania. A jeśli już mowa o intencjach użytkowników PAW-a (jak napisał Ryszard – czy ktoś jest prawdziwym, rzeczywistym zwolennikiem intergacji wsród braci audytorskiej ), to śmiem zauważyć, że to właśnie intencje innej osoby, nie zrzendnika, są tu bardzo nieczytelne. Jak to mówią – dobrymi chęciami piekło wybrukowane…
    A w kwestii nicków – nie wiem, z jakiego powodu ta burza w szklance wody. Nicki są zgodne z regulaminem serwisu (zgadzam się tu ze zrzendnikiem), nie jest ponadto ważne (dla mnie przynajmniej) kto pisze, a to, co pisze. Jeżeli jakich użytkownik Paw-a ma problem z identyfikacją osoby zrzendnika (lub innych) to jego problem (choć nie rozumiem, do czego mu to potrzebne ). Ja na całym forum potrafię zidentyfkować jedynie Ryszarda i wiedziałam, kim on jest już wówczas, kiedy używał na tym forum jedynie imienia – a było to całkiem niedawno. Dla zaspokojena ciekawości Ryszarda – zrzendnik jest audytorem wewnętrznym, uważam, że jednym z lepszych w naszym środowisku. I faktycznie, jest Twoim znajomym powinieneś go pamiętać ze spotkania na szkoleniu. Wiedziałbyś może o tym, gybyś nie zignorował jego osoby w dyskusji o konkursie na audytora roku, w której zresztą jeszcze gorzej potraktowałeś mnie. To tyle w temacie intencji integracji braci audytorskiej.
    Będę nadal „ukrywać się” pod nickiem, i nie dlatego, że nie chcę być zidentyfikowana przez Was, drodzy koledzy, a jedynie dlatego, że mój racjonalny pracodawca 😈 już dawno odciął dostęp do chatu (i wielu innych zbędnych jego zdaniem w pracy stron), aby jego pracownicy nie marnowali czasu na „głupie i nieproduktywne” zajęcia. Może wobec tego uznać, że pisanie na forum w godzinach pracy jest również marnotrastwem czasu.
    Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku

    #2307
    qtik
    Uczestnik

    [QUOTE BY= terka] Będę nadal „ukrywać się” pod nickiem, [/QUOTE]

    Jedynie Admin wie, skąd piszą uczestnicy forum i może ich bez problemu zidentyfikować zwłaszcza kiedy wypowiadają się na forum w czasie godzin pracy :grin::grin::grin:. Tylko jak wykorzysta tę wiedzę…. :wink::smile::smile:

    Pzdr

    #2311
    ryszard
    Uczestnik

    Widze ,ze nadal istnieja animozje i działanie na przypominanie „starych spraw” a to kieruje do Ciebie ,terka..Każdy kto przesledził dyskusje na temat naszego pomysłu „Audytora roku”, oceni wszystkie wypowiedzi od pierwszej, ktora potępila ten pomysł ,terka.Ale nie o to mi chodzi..
    Rzecz w tym ,zebysmy mimo roznicy zdan,zanleżli wspólny język i porozumienie..
    Nie przypominam sobie zrzendnika a skoro skierował w miom kierunku okreslenia, ktore do miłych nie należa,to niech ma odwage oficjalnie się przedstawić.z imienia i nazwiska tak jak ja to czynie..
    .Mogę Ci terka tylko serdecznie współczuc,ze masz taka sytuacje z netem i takiego pracodawcę..A dobrych audytrów z wiedza i zyczlwoscia dla innych znam wielu,i ogromnie ich szanuje ..Szczególnie tych, co mowia to, co mysla.
    I co najwazniejsze, nie unikaja ocen skutkujacych trudnymi decyzjami,dodam od siebie opiniami opartymi na faktach..
    Ryszard

    #2316
    kwintesencja25
    Uczestnik

    Wszyscy odbieglismy od głównego watku-tematu, jakim niewatpliwie jest „SAW”. Może do niego wrócimy? Sprawa jakby ucichła. A moze to było celowe?? Rozcienczona sprawa, ktora osobiscie bardzo mnie interesuje.

    Moze padnie jakiś głos w temacie?

    Pozdrawiam

    #2327
    ryszard
    Uczestnik

    Racja kwintesencjo25,nieco odbiegamy od wątku tematu SAW.
    Tylko uwazam,ze w tej sprawie powinni sie wypowiadac przede wszystkim czlonkowie tej organizacji. Nie czuje sie w tej kwestii zobowiazany ,nie mam z ta organizacja już nic wspólnego.Sorki,nie rozmydlam tematu a zostałem wywołany do „tablicy”..
    Pozdrawiam i zycze szybkiego unormowania spraw …
    Ryszard

Oglądasz 8 wpisów - 31 z 38 (wszystkich: 38)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.