piątek, 26 kwietnia, 2024

Egzamin CGAP

Home Forum Egzaminy egzaminy Egzamin CGAP

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 82)
  • Autor
    Wpisy
  • #10070
    kaczor
    Uczestnik

    Ciekawe jak ja mojemu Dyrektorowi dam coś do podpisu, jezeli nie bedzie wiedzial o co chodzi.Jak wiadomo kadra zarzadzajaca w jsfp nie sklada sie z poliglotow:wink:

    #10307
    szymonek123
    Uczestnik

    na teamt CGAP ucichło na forum…jak wasze rejestracje i postępy w zbieraniu materiałów i nauka?

    #10316
    szostak
    Uczestnik

    kto już z was sie zarejestrowal na CGAPA i dostał potwierdzenie w jaki kolwiek sposób? Wyslałem faksem zgłoszenie 07.03.07 i nie mam żadnej informacji zwrotnej

    #10321
    lucy
    Uczestnik

    Z tego co się dowiedziałam : potwierdzenie może przyjść nawet 2 tygodnie przed egzaminem. Wysłałam faksem i pocztą ( tak na wszeki wypadek ) 16 .03.

    #10323
    kacha
    Uczestnik

    No tak, a uczyć się już trzeba. 😉
    Chyba nie ma takiej opcji, żeby nie zostać zaklasyfikowanym w sytuacji kiedy wysłało się zgłoszenie i wpłaciło pieniążki ❓
    Myślicie, że podręcznik wystarczy ❓
    Jakie są szanse? Nie mogłam niestety uczestniczyć w żadnym kursie.
    Pozdrawiam

    #10325
    lucy
    Uczestnik

    Mam dosyć kursów , szkoleń itd. Wiem, że najlepsza jest samodzielna nauka. Najwyżej stracę kasę. Ale będę walczyć jak lwica.
    Sądzę, że tyko ksiązka. Zobaczymy, czy się nie mylę.

    #10355
    lusi
    Uczestnik

    Witam dzisiaj wysłałam faxem zgłoszenie na CGAP. Teraz tylko do nauki się zabrać.
    Mam nadzieje że książka wystarczy.
    Pozdrawiam

    #10358
    szostak
    Uczestnik

    do podręcznika bezwzględnie trzeba znać standardy intosai, AII

    #10369
    mock
    Uczestnik

    Witam. Również wysłałem zgłoszenie na majowy CGAP. Aplikację i pozostałe dokumenty zeskanowałem do PDF i wysłałem na maila[certification@theiia.org]. Następnego dnia dostałem potwierdzenie, że moja aplikacja dotarła do IIA. Nadal czekam na nadanie numeru potwierdzajacego rejestrację na egzamin.

    #10550
    p1970
    Uczestnik

    czy ktoś ma sprawdzone inforamcje, czy pytania na egzaminie CGAP w maju będą w języku polskim. Otrzymałem z centali IIA potwierdzenie udziału w egzaminie i znajduje sie tam następujący fragment:
    "The CGAP exam is available in English only. All candidates outside of the United States (U.S.) will sit for the intemational version of the CGAP exam. Candidates at exam sites in the U.S. will sit for the U.S.-specific version of the CGAP exam."
    jeżeli dobrze rozumiem, to egzamin odbędzie sie tylko w jezyku angielskim a wszyscy kandydacji spoza USA będą zdawać wersję międzynarodową testu.
    Poprzedni egzamin w listopadzie 2006 odbywał się w języku polskim.
    Czy ktoś dostał już potwierdzenie z IIA i może drążył temat czy pytania na egzaminie CGAP będą w języku polskim.

    #10558
    szymonek123
    Uczestnik

    nie ma się co martwić, egz. w j.polskim

    najlepiej zadzwoń do IIA polska…tel na stronce IIA

    #10568
    stadyr
    Uczestnik

    z informacji jakie udalo mi sie uzyskac w IIA Polska wynika ze dostaniemy test w wresji angielskiej i polskie tlumaczenie

    #10609
    lusi
    Uczestnik

    Witam.
    jak przygotowania do egzaminu ida? tak coś na ten temat ucichło na forum. Ja mam nielada zagadkę. Razem z koleżankami (w sumie 3osoby)skorzystałyśmy z jednej karty kredytowej i pieniążki nam ściągnęli za 2 osoby. I pytanie za które? heh niewiadomo. Cierpliwie więc czekamy..
    Pozdrawiam

    #10882
    ais
    Uczestnik

    [QUOTE BY= kubas] wyluzujacie z egazminami – Zyta planuje od maja likwidacje aw! poczytajcie dzisiejsza gazete prawna
    pozdrawiam[/QUOTE]

    Zyta moze i planuje ale dla wielu z nas CGAP to taki poczatek zeby przeniesc sie z administracji do prywatnych firm i pracowac za normalne pieniądze….
    z reszta jakis dokument nigdy nie zaszkodzi

    #10956
    torn
    Uczestnik

    odnośnie podręcznika do CGAPA to uczestnikom szkoleń rozdawane były w KSAP ale wiem że można też dostać od nich książkę nie będąc uczestnikiem szkoleć jednak jeżeli mam być szczery to lepiej zainwestować w GLEIM”a cz. 1

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 82)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.