piątek, 26 kwietnia, 2024

Nowina z MF w sprawie egzaminem na audytora!

Home Forum Egzaminy egzaminy Nowina z MF w sprawie egzaminem na audytora!

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 48)
  • Autor
    Wpisy
  • #7543
    iwka
    Uczestnik

    no i właśnie jest komunikat, że egzaminu nie będzie!!!!

    #7545
    nani
    Uczestnik

    Tiaaaa…….i co teraz robić????? 😥 Jakoś ochota na piwko mi odeszła, do nauki również….Tyle wieczorów zawalonych i rodzina na plan dalszy…Ale kto sie z nami liczy…

    #7546
    monikaprawnik
    Uczestnik

    Ciekawa jestem, czy nowa kom. zostanie powołana, czy też czeka nas nowa niespodzianka. Już mnie nic nie zdziwi, chociaż bardzo mi zależy, żeby egzaminy się odbywały i żeby audyt nadal istniał. 😕

    #7549
    kikcloud
    Uczestnik

    Jak tylko wystąpimy z UE, to nie będzie audytu i kontroli, standardów itp. To wszystko wymysliła Unia, a konkretnie anglosasi. Niemcy się dostosowali, francuzi również, a przecież tam obowiązywał zupełnie inny system kontroli środków publicznych. Wstępując do UE i biorąc od nich pieniądze my też musimy się dostosować i nawet podpisaliśmy odpowiednie „kwity”. Tak więc spokojnie moi drodzy! Uczcie się, bo będziecie potrzebni 🙂

    #7550
    basja
    Uczestnik

    normalnie tylko u nas tak może być 😯 … szkoda tylko czasu straconego na naukę 👿 ale mam nadzije ze przyda sie w 2007 🙄

    #7554
    mama0454
    Uczestnik

    No, moi mili, możecie wrócić w spokoju do swoich obowiązków małżeńskich i nie tylko. 😆
    Może będzie zmiana sposobu uzyskiwania kwalifikacji audytorskich ? Np. w Stanach jest tylko egzamin testowy, bez ustnego. Zresztą nikt nie mówi, że audytorem zostaje się po zdaniu egzaminu. Równie dobrze MF może coś innego wymyśleć. Jedno jest pewne : dopóki będziemy w tej UE, stanowisko audytora musi istnieć. :mrgreen:

    #7555
    marzena
    Uczestnik

    WITAJ SIMONIE-MARCINIE. MASZ RACJĘ Z TYM EGZAMINEM. SZKODA ZDAWAĆ. TERAZ NOWELIZACJA PANI GILOWSKIEJ WEJDZIE W 2007 R. I ……KONIEC AUDYTU W TEJ POSTACI.
    TRZEBA ZDAĆ CIA. POZDRAWIAM.

    #7556
    cps
    Uczestnik

    witojcie.Wczoraj na wręczeniu o s t a t n i c h zaswiadczeń starej Komisji Pan KUBIK dał do zrozumienia,że ilość audytorów pokrywa w zasadzie zapotrzebowanie. (Kto chciał tak zrozumiał).Podobno nowa komisja n i e z o s t a ł a zatwierdzona przez wiadomo kogo ( Panie prezesie, melduje ,zadanie wykonane- odzyskaliśmy Komisję egzaminacyjna d/s audytorów).Pani prof Duch-Chojnie i starej KOmisji podziękował tylko GIAWE.Nikt inny sie nie pofatygował nawet na 5 minut. Czuliśmy sie głupio. ale my papier mamy. JUż szykuję ramke do powieszenia sobie nad łóżkiem( małżeńskim) ,Rok 🙄 pożycia w plecy

    #7560
    rybak
    Uczestnik

    a przepis, na który powołano się w komunikacie, nijak się ma do sytuacji GRANDA 👿

    #7561
    ania1
    Uczestnik

    Hej. tu ania.1. mam ptanie do cps: czy może ktoś z MF coż przebąkiwał na temat egzaminów w 2007r? Chodzi mi o to czy mają info na temat struktury egzaminu (np. tylko część pisemna i 5 zadań?), czt to bdzię całkowite odejście od dotychczasowych zasad? Zdaję sobie sprawę że to nie będzie tak jak było bo będzie nowy”KRAMIK z zabawkami” ale może coś ktoś ciekawego powiedział. Proszę o odp. Nasi ludzie z forum też chcieliby cos na ten temat bliżej wiedzieć. Dziękuję. Tak czy inaczej ja osobiście nie poddałam się i nadal się uczę (mniej intensywnie)bo chcę zdać ten …. egzamin.
    Do usłyszenia.

    #7565
    cps
    Uczestnik

    nic więcej ponad to co napisałem nie mam do dodania.Ludzie z MF robili dziwne miny.Było to jeszcze przed komunikatem.Na tablicy ogłoszeń w MF rano było jeszcze ogłoszenie o egzaminie 21 ale nie było listy zakwalifikowanych.I to nam dało do myślenia.Tyle

    #7573
    ilka
    Uczestnik

    Byłam wczoraj na wręczeniu dyplomów audytorom i GIAW mówił że będą kolejne egzaminy, że audytorów jest wciąż za mało – nie wiem dlaczego ktos tu takie dziwne plotki rozpowiada….

    #7574
    dzanaliz
    Uczestnik

    ja tez pewnie nie odpuszcze…i za kilka dni wroce do nauki…a na razie…..dzis wychodzi 3 tom sapkowskiego….a poczytam sobie, ot co…. 😀

    #7575
    meg
    Uczestnik

    Ciekawe 😕 dwie osoby (z tych , które się wypowiedziały) były na tym samym uroczystym wręczeniu zaświadczeń i słyszały zupełnie różne słowa Kubika. I kto tu kłamie ❓ Może reszta audytorów będących na uroczystym wręczeniu to zweryfikuje. W końcu audytor powinien być uczciwy i nie ładnie jest kłamać.

    #7578
    ilka
    Uczestnik

    No własnie
    niech ktos jeszcze sie wypowie
    ale ja dobrze wiem co słyszałam i nie wyczułam w głosie GIAWA ani przewodniczącej Komisji ani cienia zwątpeinia czy słów że będą jakies zmiany itd. Fakt że cała komisja się nie pofatygowała ale Ci co byli wyrażali optymizm

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 48)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.