piątek, 26 kwietnia, 2024

Nowina z MF w sprawie egzaminem na audytora!

Home Forum Egzaminy egzaminy Nowina z MF w sprawie egzaminem na audytora!

Oglądasz 3 wpisy - 46 z 48 (wszystkich: 48)
  • Autor
    Wpisy
  • #7579
    podinspektor
    Uczestnik

    bylem wczoraj w MF na wręczeniu i tak szczerze mówiąc mam mieszane odczucia co do wypowiedzi GIAW, rzeczywiście mówił coś o tym ze audytorów jest już wystarczająco dużo a po chwili powiedział ze jeszcze za mało i audyt będzie się dynamicznie, powtarzam dynamicznie rozwijał, nie było mowy dosłownie o tym ze już egzaminów nie będzie tylko że stara komisja kończy kadencje, jednocześnie nic nie było na temat ze zostanie powołana nowa, szczerze mówiąc słuchając tego nie można było wyciągnąć jednoznacznych wniosków co do przyszłości audytu i egzaminu na audytora za to dużo uwagi poświęcono szkoleniom jakie w najbliższym czasie będą organizowane przez MF dla audytorów,
    jednak na koniec szło odnieść dziwne wrażenie i często było to podkreślane ze to ostatnia grupa audytorów, tylko nie wiadomo było do końca czy ostatnia ogólnie czy tylko za kadencji tej Komisji egzaminacyjnej, ogólnie do końca niezrozumiałe ❓

    #7581
    dzanaliz
    Uczestnik

    bez wzgledu na uwarunkowania prawne – jak to sie slicznie nazywa – audyt bedzie sie rozwijal – pytanie tylko co z wymogami w jsfp???? i kiedy cos bedzie wiadomo….jestesmy poniekad (chętni na 21 listopada) ofiarami niezrozumialej dla mnie polityki. Przecież wiadomo było kiedy konczy sie kadencja komisji, i co? zapomnieli pomyslec o powolaniu nowej??? nie wiem co o tym myslec….moze nowa komisja bedzie kolejnym miejscem stolków dla kolesi…???

    #7583
    cps
    Uczestnik

    Ilka.Przeczytaj sobie mój post jeszcze raz. POtem przeczytaj sobie post podinspektora. I jeszcze raz oba razem. A potem zadzwoń do kogoś kto jeszcze był na tej imprezie. Ja napisałem co usłyszałem.Sam mam wąpliwości i obawy .. A l e t a k i e z d a n i e p a d l o.
    I tyle w tym temacie.

Oglądasz 3 wpisy - 46 z 48 (wszystkich: 48)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.