niedziela, 21 lipca, 2024
Strona główna MF / NIK / UE Info z Ministerstwa Finansów Spotkanie AW w dniu 15 grudnia 2011 r.

Spotkanie AW w dniu 15 grudnia 2011 r.

Departament Audytu Sektora Finansów Publicznych Ministerstwa Finansów uprzejmie informuje, że kolejne spotkanie realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Audytorów Wewnętrznych IIA Polska odbędzie się w dniu 15 grudnia 2011 r. w godz. od 13.00 do 15.00 w gmachu Ministerstwa Finansów (w sali wykładowej nr 4440 A).


Na spotkaniu omawiany będzie temat „Zarządzanie projektami wg. metodyki PRINCE2, fakty i mity”, który przedstawi Pan Adam Chmielewski, przedstawiciel Centrum Rozwiązań Menedżerskich SA, akredytowany trener PRINCE2®, konsultant zarządzania projektami, posiada certyfikaty PMP©, PSM, ITIL® V3. Agenda spotkania w załączeniu.


Zapraszamy tylko audytorów wewnętrznych zatrudnionych w jednostkach sektora finansów publicznych. Forma naboru do udziału w spotkaniu ma charakter otwarty.


Uczestnicy spotkania otrzymają Certyfikaty Ciągłego Doskonalenia Zawodowego (w skrócie CPE) wystawione przez Stowarzyszenie Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.


W celu zgłoszenia się na spotkanie należy pobrać arkusz zgłoszenia, stanowiący załącznik do niniejszej informacji, a następnie wypełniony przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 8 grudnia 2011 r. pocztą elektroniczną na adres: miroslawa.przyluska@mofnet.gov.pl


Tytuł wiadomości elektronicznej kierowanej do Departamentu Audytu Sektora Finansów Publicznych, zawierającej arkusz zgłoszenia, powinien być sformułowany w następujący sposób: „SpotkanieAW_151211_nazwa_jednostki”.


Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona. Prosimy zatem o zgłaszanie z jednostki 1 przedstawiciela. Terminowe przesłanie arkusza zgłoszenia pozwoli na zakwalifikowanie uczestników do udziału w spotkaniu. W przypadku większej liczby chętnych o zakwalifikowaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie o zakwalifikowaniu na spotkanie lub jego braku zostanie przesłane do zainteresowanych drogą elektroniczną.


W przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniu konieczne jest jak najszybsze poinformowanie Departamentu Audytu Sektora Finansów Publicznych w celu umożliwienia udziału innym zainteresowanym.


Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które nie poinformują o niemożności uczestniczenia w spotkaniu i nie wezmą w nim udziału, nie będą mogły zostać zakwalifikowane do udziału w następnym spotkaniu.


Organizatorzy nie pokrywają kosztów noclegu i delegacji służbowych (dojazdu do miejsca spotkania i wyżywienia).


Pytania związane z ww. spotkaniem proszę kierować do pracownika Wydziału ds. Współpracy z Zagranicą Departamentu Audytu Sektora Finansów Publicznych – Pani Mirosławy Przyłuskiej, tel. (22) 694-55-09 lub drogą mailową na adres: miroslawa.przyluska@mofnet.gov.pl (…)


Tutaj możesz pobrać >>Agendę spotkania<<


Tutaj możesz pobrać >>Arkusz zgłoszeniowy<<


Źródło:  >>Ministerstwo Finansów<<

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze