sobota, 15 czerwca, 2024
Strona główna MF / NIK / UE Info z Ministerstwa Finansów Szkolenie w ramach projektu PHARE 2002

Szkolenie w ramach projektu PHARE 2002

Oferta szkolenia jest przeznaczona dla audytorów wewnętrznych zatrudnionych w jednostkach sektora finansów publicznych (około 1000 jednostek), do których skierowane zostało pismo Głównego Inspektora Audytu Wewnętrznego z dnia 22 grudnia 2004 roku, znak: KF/4095/5734/MK/2004. Poniższe załączniki powinny być wypełnione i przesłane do Ministerstwa Finansów zgodnie z wytycznymi zawartymi w ww. piśmie w terminie do dnia 6 stycznia 2005 roku.Tutaj możesz pobrać „Arkusz zgłoszenia na szkolenie w ramach projektu Phare 2002 – 1 osoba”


Tutaj możesz pobrać „Arkusz zgłoszenia na szkolenie w ramach projektu Phare 2002 – 2 osoby”


Tutaj możesz pobrać „Kwestionariusz analizy potrzeb szkoleniowych Phare 2002”


 


Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektorniczną na adres e-mail: Krzysztof.Polomski@mofnet.gov.pl oraz pocztą (listem) wypełniony arkusz zgłoszenia wraz z kwestionariuszem analizy potrzeb szkoleniowych, które muszą być podpisane przez audytora wewnętrznego.


 


Informacja pochodzi ze strony: Ministerstwa Finansów

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

6 KOMENTARZE

 1. Ministerstwo Finansów rozesłało zaproszenia do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej tylko do wybrańców. Znów są to ci sami uczestnicy szkoleń co zawsze tj. prokuratury, sądy, więziennictwo itp. Audytorzy samorządowi zostali w większości pominięci. Ministerstwo chyba nie wie, że istnieją. Może w Urzędach Marszałkowskich coś dostali.
  Proponuję w zakładce „Koordynacja..” na str. Min.Fin> zamieścić apel do audytorów z samorządów i ew. formularz zgłoszeniowy, aby mogli zaistnieć w świadomości Ministerstwa i uszczknąć coć ze szkoleń, zwłaszcza jeśli są darmowe, bo w samorządach o pieniądze trudno.
  Pozdrawiam.

 2. podzielam pogląd Jamy,ze kolejny raz w szkoleniach Departamentu KKF i AW zapomniano o samorządowcach z różnych instytucji np.jednostek wojewódzkich.Tylko pilnowanie na okrągło strony internetowej Ministerstwa a przede wszystkim szybka i rzeczowa informacja z PAW uchroniła mnie przed utratą  terminu zgłoszenia się na szkolenie.To po prostu masówka gdzie tu specyfika poszczególnych branż środków publicznych i wielu innych naprawdę ważnych czynników/tu dopiero jest obszar ryzyka /Zajmuje się tylko środkami unijnymi i w najbliższej perspektywie co najmniej 2 letniej ZPORR  innymi zagadnieniami napewno nie.

 3.  

  czy wiadomo jest komuś coś na temat konsultacji organizatorów tego szkolenia z ew. uczestnikami? na karcie zgłoszeniowej była ankieta dotycząca poziomu doświadczenia, wiedzy itp.być może byłoby sensownym przeprowadzić jakieś dyskusje i być może stworzyć jakąś wspólną opinię na temat treści szkolenia – sugestie dla organizatora.tylko czy takie szkolenie dla każdego nie będzie dla nikogo…?

  pozdrawiam

  • Ministerstwo postarało się o „dodatkowe” miejsca dla chętnych. Informacje na stronie MF. Termin zgłoszeń upływa 27 stycznia.

   Przyłączam się do opini na temat traktowania audytorów samorządowych jak 5 koła u wozu ministerstwa. Na szczęście pracuję na dwóch etatach i informacje do mnie dotarły. Niestety z wcześniejszych szkoleń organizowanych przez MF nie miałam przyjemności skorzystać bo informacje o nich publikowane nie były…

    

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze