IBBC Group

IBBC Group

1 2464

IBBC Group – Partnerem Audyt.Net  

IBBC Group jest wiodącą firmą doradczą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie oceny
i optymalizacji ryzyka oraz wsparcia procesów decyzyjnych. Zajmuje się identyfikacją, zarządzaniem oraz minimalizacją zagrożenia wynikającego z bieżącej działalności firmy oraz zdarzeń nieoczekiwanych. IBBC Group dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów zarządzania ryzykiem.

Skuteczność firmy wynika nie tylko z kompetencji merytorycznych i doświadczenia jej konsultantów,
ale przede wszystkim z przyjętego, unikalnego modelu biznesowego, łączącego usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa i optymalizacji procesów biznesowych z usługami operacyjnymi.

Celem IBBC Group jest dostarczanie szybkich i skutecznych rozwiązań przy jednoczesnej gwarancji indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, zgodnie z zasadami etyki i bezpieczeństwa.

Firma stawia na budowanie relacji partnerskich ze swoimi Klientami, opartych na profesjonalnym podejściu, etyce i wzajemnym zaufaniu. Oferuje kompleksowe doradztwo i rozwiązania we wszystkich sektorach gospodarki, na terytorium kraju i poza jego granicami. W zespole IBBC Group pracują specjaliści z różnych dyscyplin, co stanowi gwarancję komfortu współpracy.

IBBC Group posiada szeroką sieć powiązań i relacji z firmami i konsultantami zagranicznymi. Kontakty międzynarodowe umożliwiają jej dostęp do ekspertów oraz rozwiązań z całego świata.

Firma oferuje najwyższy standard świadczonych usług oraz skuteczność, zarówno przy realizacji jednorazowych zleceń i projektów, jak również przy stałej, długofalowej współpracy.

 

Biuro w Warszawie:
e-mail:
office@ibbcgroup.com
tel.: (+48 22) 203 53 71
fax: (+48 22) 203 53 72

Adres:
ul. Jana Czeczota 9
02-607 Warszawa

 

Biuro w Katowicach:

e-mail: katowice@ibbc.pl
tel.: (+48 32) 750 08 38

Adres:
ul. Warszawska 10
40-006 Katowice

 

Strona www Partnera :  http://www.ibbcgroup.com/

 

SIMILAR ARTICLES

1 COMMENT

Leave a Reply