czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona główna SZKOLENIE Find Fraud before it Finds You... ZAPRASZAMY

Find Fraud before it Finds You… ZAPRASZAMY

Flaga UK
In English
Find Fraud before it Finds You…
Znajdź Defraudacje zanim one Znajdą Ciebie…
Jak wykrywać korupcję i defraudację na czas!
2 – 3 czerwca 2016 – Kraków
Master-Class warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków,
Nigel Krishna Iyer oraz Krzysztof Klimczak

 

[quote_box_center]

Ważna informacja

 Muismy poinformować, że w związku z nieprzewidzianych przyczyn musimy odroczyć seminarium na okres po „wakacjach” – nowy termin podamy wkrótce. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane, my na pewno przeprowadzimy te i kolejne warsztaty w Krakowie. 

 Nigel i Krzysztof

[/quote_box_center]

 

Korupcja i Defraudacje to wspólny problem i koszt, ale wczesne ich wykrywanie i odpowiednie postępowanie sobie z nimi to doskonały sposób, aby Twoja organizacja była bardziej wydajna i „zdrowa”. Jeśli nie wykryte, oszustwa i korupcja mają tendencję do rozprzestrzeniania się i zostają wykryte dopiero wtedy, gdy stają się zbyt duże, aby je zignorować lub są zgłaszane przez informatorów (whistleblowers_) … albo jedno i drugie. Nieważne, czy jesteś kontrolerem finansowym, audytorem, oficerem zgodności lub po prostu kimś kogo to obchodzi, że organizacja nie jest ofiarą oszustwa i korupcji, dlaczego więc czekać na informatora? Zapoznaj się ze skutecznymi technikami wykrywania oszustw i wyprzedzić je!

Kurt będzie prowadzony w języku angielskim oraz polskim oraz będzie bardzo praktyczny z wykorzystaniem filmów, danych i dokumentów do zilustrowania oszukańczych i korupcyjnych zachowań na podstawie rzeczywistych doświadczeń..

Dzień 1: omówimy jak ocenić i zrozumieć ryzyko i czerwone flagi, gdzie Twoja organizacja jest wrażliwa oraz jakie techniki należy stosować do wykrycia oszustw i korupcji w odpowiednim czasie..

Dzień 2: zajmiemy się jak interpretować i rozumieć czerwone flagi, jak identyfikować je w sposób skuteczny i dyskretny sposób oraz jak przedstawić swoje spostrzeżenia konstruktywnie kierownictwu wyższego szczebla.

Nigel Krishna Iyer Hibis Group, zajmuje się wykrywaniem i przeciwdziałaniem oszustw na całym świecie od ponad 25 lat, często tam gdzie nie było wcześniej podejrzenia o istnieniu defraudacji. Jest autorem wielu książek na ten temat, a uczy i prowadzi treningi w wielu krajach, w tym jako Stypendysta University of Leicester School of Management.

Krzysztof Klimczak od kilkunastu lat zaangażowany jest w audyty wykrywania i przeciwdziałania defraudacji w Polsce. Ponadto jest doktorantem, a także opracował i rozwinął swój własny autorski program zarządzania ryzykiem defraudacji także jest doświadczonym praktykiem zarówno w zakresie audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

Krótkie wprowadzenie:  JAK wykrywamy defraudacje?

 

 

 

 

 

Cena

Standardowa cena – 2’000 PLN netto (nie uwzględnia zakwaterowania)

Rabaty :

 • członkowie Audyt.net (30% rabat)
 • dwie osoby z tej samej Firmy (organizacji) – 40% rabatu dla drugiego uczestnika
 • trzy osoby z tej samej Firmy (organizacji)  – 50% rabatu dla obu – drugiego i trzeciego uczestnika
Zgłoszenia

Już teraz możesz zgłosić się na nasz kurs  (click here to REGISTER) lub wyślij e-mail do nas paw@audyt.net 

 

krakow-1036812_960_720

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

4 KOMENTARZE

 1. Znam Nigela osobiście jak i Grupę Hibis, z którą współpracowałem z czasó kiedy kierowałam firmą PIKW, której jestem założycielem.

  Polecam t wartościowe warsztaty.

 2. „Kurt będzie prowadzony w języku angielskim oraz polskim” – czy to znaczy, że wymagana jest biegła znajomość j. angielskiego, czy też będzie tłumaczony na j. polski?

 3. Ważna informacja
  Muismy poinformować, że w związku z nieprzewidzianych przyczyn musimy odroczyć seminarium na okres po “wakacjach” – nowy termin podamy wkrótce. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane, my na pewno przeprowadzimy te i kolejne warsztaty w Krakowie.
  Nigel i Krzysztof

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze