piątek, 26 kwietnia, 2024

Samołuk

Home Forum Egzaminy egzaminy Samołuk

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 68)
  • Autor
    Wpisy
  • #1341
    mysza
    Uczestnik

    Witam saro
    Teraz to nie orientuje się zbytnio w literaturze. Jak ja podchodziłam do egzaminu to „biblią” była książka Czerwińskiego. W tej kwestii musi wypowiedzieć się osoba, która zdawała ostatnio. Wydaje mi się jednak, że nie ma reguły co do tematów na egzamin. Możliwe, że będą fundusze unijne, bo to teraz na topie. Ale nie chcę pisać i wypowiadać się na ten temat szerzej, gdyż nie chcę wprowadzać Cię w błąd.
    Nie chcę Cię w tym momencie załamywać, ani zniechęcać, ale NAJLEPIEJ NAUCZ SIĘ WSZYSTKIEGO.
    Pozdrawiam i sorki, że w tej kwestii nie mogłam Ci pomóc.
    Mysza

    #1343
    sara
    Uczestnik

    Dzięki, że w ogóle się odezwałaś. Dość często zaglądam na forum, bo jestem ciekawa co tam znajdę. Pojechałabym na Waszą imprezę plenerową, ale bez papieru…..? Nie pasuje. W sprawie literatury to oczywiście rozumię, że już nie trzymasz ręki na pulsie, bo masz inne problemy. Liczę, że SZANOWNI KOLEDZY I KOLEŻANKI mi podpowiedzą.
    U nas jest taki upał, że gotują mi się organy wewnętrzne. Normalnie masakra.
    Pozdrawiam wszystkich i życzę deszczu i chłodu.

    #1344
    mysza
    Uczestnik

    Witaj saro
    No wiesz, jak możesz pisać podobne rzeczy. Jak to nie będziesz pasować do nas, bo nie masz papierka. Przecież są na PAWie użytkownicy, którzy nie mają zdanego egzaminu i nie mają takich obiekcji. Nawet nie wypowiadaj takich słów. Czy oceniamy ludzi według papierków? NIE!!!! I dlatego przyjmij szczere zaproszenie na nasze spotkanie.
    Pozdrawiam
    Mysza

    #1345
    skibania
    Uczestnik

    Absolutnie popieram Myszę!!! Papier, to nie wszystko. Saro zacznij pakować walizki:smile:
    U mnie też gorąc niesamowity:sad:
    Pozdrawiam, pa!

    #1346
    ryszard
    Uczestnik

    Witaj Saro !!
    Z niedowierzaniem zapoznalem sie z Twoimi postami i nie wyobrazam sobie ,zebys nie była obecna na naszej Imprezie „O Pawie..”
    Czy odczułas, bedac na stronkach PAW-ia jakąkolwiek podstawę ,ze czynimy cokolwiek w zakresie rożnic miedzy AW?
    Tak ,są natomiast róznice zdan w wypowiedziach i ocenach merytorycznych ,fachowych itp…i to bardzo dobrze ,bo to jest własnie możliwosc normalnej przyjacielskiej ,koleżeńskiej wymiany doświadczeń.
    Impreza ,bez względy kto skąd jest,do jakiej organizacji należy, jest dla uzytkowników PAW ..
    Jako ten ,który taką formę zaproponował i to na stałe, bardzo gorąco Cie zapraszam.
    Może da się coś zrobić w zakresie pomocy w przygotowaniu do egzaminu w MF ,coś pomóc.. Mam w tej sprawie ,pewne, dobre doświadczenia koleżenskiej ,absolutnie bezinteresownej pomocy.
    I to dlatego ,ze jestes z Nami na stronce ,uzytkownikami PAW-ia.
    Pozdrowienia serdeczne
    Ryszard

    #1348
    chazer
    Uczestnik

    Bardzo taktownie zwrócił Kolega „juror” uwagę na pisownię słowa „SAMOUK”.POZDAWIAM

    #1350
    juror
    Uczestnik

    Tak, tylko nie wywarło to żadnego wpływu, jak na razie. A przecież nasze posty może przeczytać każdy, kto odwiedzi stronę audyt.net. 😥
    Pozdrawiam
    _______________
    Juror

    #1355
    sara
    Uczestnik

    Witajcie!
    Masakra, ale mi się oberwało! No to jasne to oczywiście, że pakuję szmaty do walizki tylko niech się wyjaśni kiedy i gdzie. Czy jest ktoś z Podkarpacia? Ale się poczułam dowartościowana! Uwielbiam takie zloty. Ryszardzie trzymam Cię za słowo. Mysza i Skibania mają poczucie humoru a więc bankowo będzie jazda.
    Pozdrawiam!!!

    #1357
    ryszard
    Uczestnik

    Witaj saro ,i wszyscy ktorzy mają przyjemnosc stanąc przed obliczem Komisji MF!!
    Mili i drodzy ,nie taki diabeł straszny jak go maluja..
    Dobrze przeczytajcie nasze posty,wezcie sie w garsc i do nauki..Poproscie jak macie mozliwosci o konsultacjie kolegów AW, możecie też zapytać Nas ,na PAW.
    Osobiscie służę z grupa naszych AW do udzielenia wam porady , wskazówek.
    Nie sadze ,zeby ktos Wam na PAW-ie odmówił..
    A do Admina i PAW mam prosbe..Moze zrobilibyscie „schowek ” na PAW dla TYCH co czekaja na egzamin?? Ale stały..i tylko dla tych co zdają..
    Pozdrawiam..
    Ale tez pamietajcie ,ze impreza „o Paw-ie …” jest dla wszystkich użykownikow ..
    Ryszard

    #1362
    emus
    Uczestnik

    Wiem, że na ustnym trzeba coś , na początek,o sobie powiedzieć. Czy wystarczy imię i nazwisko ?

    #1363
    mysza
    Uczestnik

    Emus nie przesadzaj 😀 Po przeczytaniu Twojego posta poprawił mi się humor. Powiedz im ogólnie gdzie pracujesz, na jakim stanowisku, co robisz i taki inne. Imię i nazwisko to trochę mało. Sprzedaj swoją osobę na początku. To też się liczy.
    Pozdrawiam
    Mysza

    #1364
    gabi
    Uczestnik

    Niestety nie wystarczy imię i nazwisko. Trzeba powiedzieć czym się zajmujesz i takie tam. Pamiętaj, że ludzie czesto wyrabają sobie zdanie o innych w oparciu o pierwsze wrażenie. Poza tym to przedstawienie siebie moim zdaniem ma na celu sprawdzenie umiejętności interpersonalnych przyszłego audytora i radzenie sobie w sytuacji stresowej. Zatem to w jaki sposób się zaprezentujesz, czy będziesz pewny tego co mówisz, jak mówisz może rzutować na nastawienie komisji. Odrobina poczucia humoru moim zdaniem też nie zaszkodzi.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia.

    #1365
    Anonim
    Nieaktywny

    mnie zapytano również na jakiej uczelni studiowałam i jaki kierunek ukończyłam, a także czy pracuje i gdzie. 😆

    #1366
    gabi
    Uczestnik

    To jeszcze Wam powiem, że mnie zapytano czy gram na jakimś instrumencie? bo przede mną zdawała osoba, która powiedziała, że gra na czymś. Odpowiedziałam, że owszem …. czasem gram na nerwach.
    Zatem należy być przygotowanym na wszystko!

    #1367
    juror
    Uczestnik

    Emus i wszyscy zdający, posłuchajcie rady Gabi. Z własnego doświadczenia wiem, że odpowiednie zaprezentowanie swojej osoby i wprawienie w dobry nastrój Komisji bardzo dobrze wpłynie na egzamin. Jeśli się dobrze zaprezentujecie, członkowie Komisji będą mieli na was pozytywne spojrzenie i to już jest połowa sukcesu. No jeszcze trzeba prawidłowo odpowiedzieć na wylosowane pytania. 😀 Życzę powodzenia.
    Pozdrawiam
    —————–
    Juror

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 68)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.