sobota, 27 kwietnia, 2024

audyt w SP ZOZ

Home Forum Sektory Służba zdrowia audyt w SP ZOZ

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 169)
  • Autor
    Wpisy
  • #3025
    kasik
    Uczestnik

    Poszukuję audytorów w SP ZOZ. Byłabym zainteresowana wymianą informacji. Proszę o kontakt.

    #3026
    puky
    Uczestnik

    koniecznie do mnie napisz – też kasia i też służba zdrowia
    pozdrawiam

    #3028
    admin
    Opiekun forum

    Przypominam, ze zgodnie z regulaminem, serwis Audyt.Net sluzy do wymiany wiedzy i informacji a nie danych kontaktowych (§ 7.1 c)

    Admin

    #3029
    Anonim
    Nieaktywny

    Cześć! Też Kasia. Od grudnia jestem audytorem w szpitalu. Początki są trudne. Rozumiem że wszyscy zaczynamy od napisania planu na rok 2006. Jak identyfikujecie obszary? Które zadania osiagneły najwyższą punktację? Pomóżmy sobie. Pozdrawiam

    #3031
    maksik
    Uczestnik

    Jestem audytorem w dość dużym szpitalu ( ok. 1000 pracowników, 600 łóżek. Piszę program do zadania audytowego ocena systemu kadr i płac. Mam pytanie, jak ująć kontrakty i dyżury lekarskie. Pozdrawiam, Maksik

    #3034
    dzanaliz
    Uczestnik

    czeka mnie egzamin i praktycznie zorganizowanie KAW w szpitalu. Od czego zaczac?????? Desperacko szukam wszelkich zrodel informacji – przede wszystkim na temat pracy audytu w szpitalu. Bede wdzieczna za kazde info:smile:

    #3040
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Witam wszystkich audytorów służby zdrowia. Od maja ubiegłego roku pracuję w dużym szpitalu jako audytor. W chwili obecnej zaczynam audyt działu zaopatrzenia. Ponieważ moja komórka jest jednoosobowa a ja nigdy wczesniej audytorem nie byłam więc jak wiadomo uczę się metoda prób i błędów. Chyba zresztą jak większość z nas. Mam pewien pomysł.Moze wspólnymi siłami będziemy tworzyć programy zadań aduytowych, które ktokolwiek z nas bedzie przeprowadzał. Rzucajcie tematy co będziecie audytować i wówczas na forum możemy wymieniać się pomysłami co mozna by było sprawdzić w trakcie takiego audytu, jakie techniki zastosować, itp. Moze coś Wam Drodzy Audytorzy ZOZ-ów wpadnie do głów apropo działu zaopatrzenia w materiały medyczne i niemedyczne. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. Pozdrawiam

    #3042
    roger
    Uczestnik

    Cześć KIC!
    Od 2 lat jestem audytorem w dużym (ok. 900 łóżek) szpitalu wojewódzkim.
    Obszary audytu/ryzyka w SP ZOZ dla potrzeb planu rocznego bardzo fajnie usystematyzował nasz kolega ze szpitala w Krakowie. Myślę, że nie będzie robił „schodów”, żeby Ci to udostępnić, bo to „równy gość” 😀 Tylko nie wiem, jak to zrobić na forum, bo tego jest całkiem sporo…
    Chętnie podzielę się informacjami o moim planie na ten rok, ale to w „następnym odcinku” 🙂
    Pozdrawiam
    Roger

    #3044
    maksik
    Uczestnik

    Witam, też jestem jedynym audytorem w moim szpitalu ( Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie) do tej pory zrobiłam 3 zadania audytowe: windykacja należności, kontrola wewnętrzna i informatyka. W planie na 2006 rok mam kadry i płace, aptekę szpitalną, księgowość – pod kątem zgodności z ustawą o rachunkowości oraz inwentaryzację. Chętnie udostępnię materiały. A organizację Kaw zaczęłam od stworzenia dokumentacji : karta audytu, regulamin komórki a nstępnie analizy ryzyka: obszary audytu stworzyłam na podstawie statutu i regulaminu organizacyjnego ( schematu organizacyjnego) . Analizę ryzyka przeprowadziłam metodą matematyczną. Jeśli ktoś jest zainteresowany, prześlę materiały a może stworzyliście coś lepszego? nie mam żadnego puntu odniesienia, czy to co robię jest w miarę poprawne . Pozdrawiam, Maksik

    #3045
    admin
    Opiekun forum

    Witam, planujemy przeorganizowac nieco sekcje materialy aby latwiem mozna bylo z niej korzystac, mysle, ze bedzie to odpowiednie miejsce na Wasze materialy (o ktorych np. Roger wspomina). Jezeli chcecie sie nimi podzielic wysylajcie je do nas na adres materialy@audyt.net my je umiescimy w sekcji Materialy a wy za kazdy przyslany material otrzymacie dostep do wszystkich materialow na 2 m-ce.

    Prosze tylko do przysylanych materialow dodac klauzule, ze jestescie autorami tego materialu i ze udostepniacie go do umieszczenia w serwisie Audyt.Net na czas nieokreslony

    Pozdrawiam
    Admin

    #3049
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Hej Maksik. Przeczytałam, ze planujesz audyt Apteki. Ja włąsnie w grudniu skończyłam mój. Mogę podzielić się materiałami, spostrzerzeniami. Najlepiej byłoby na maila:smile:
    Pozdrawiam

    #3050
    maksik
    Uczestnik

    dzięki, chętnie skorzystam , na mój mail czy audyt.net?

    #3051
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Maksik, na mojego maila. Znajdziesz go na moim profilu w kluczu PGP, czy jak to tam się zwie 😀 Napisz do mnie mailem, podaj co by cię ewentualnie interesowało z tej apteki:smile:

    #3052
    phobos
    Uczestnik

    Witam!!
    Ja również pracuję w szpitalu – 600 łóżek i podobnie jak większość do tej pory zdany byłem wyłącznie na samego siebie. Cieszę się, że takie forum powstało – nie będę sam ze swoimi problemami. Pozdrawiam wszystkich
    Cześć

    #3055
    agnieszka-w
    Uczestnik

    Witaj Roger.
    Skoro masz taki staż w SP ZOZ jako audytor to moze miałbyś jakieś sugestie jak przeprowadzić audyt sekcji zaopatrzenia. Mojego maila znajdziesz w moim profilu. Czekam na wiadomosc mailową od Ciebie. Chciałabym zadać Ci kilka pytań.

    Pozdrawiam

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 169)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.