piątek, 26 kwietnia, 2024

audyt w SP ZOZ

Home Forum Sektory Służba zdrowia audyt w SP ZOZ

Oglądasz 4 wpisy - 166 z 169 (wszystkich: 169)
  • Autor
    Wpisy
  • #5003
    renata72
    Uczestnik

    dzięki bardzo za wszystkie wskazówki, wszystkie skrupulanie notuje i mam nadzieję wykorzystac

    #5174
    heronom
    Uczestnik

    Hej. Mam do was banalne pytanie ale bardzo istotne, tak mnie właśnie coś zebrało (chyba po powrocie od szefa) 🙂 JAK SIĘ WAM PRACUJE JAKO AUDYTOR? Bo mam nieodparte wrażenie że audytora traktuje się jako zło konieczne.. tzn. zatrudnia się z przymusu.. bo tak kazali, albo tak każe ustawa.. Zresztą trochę się dyrektorom nie dziwie, przy tej sytuacji w słuzbie zdrowia to myślą tylko jak tu utrzymać stołek, a tu jeszcze wybory na jesieni… A ten audytor to tylko szuka dziury w całym….
    W sumie to jeszcze na tym forum nie widziałem wypowiedzi na ten istotny temat…
    Pozdrawiam.

    #5328
    anetka
    Uczestnik

    cześć
    mam do was bardzo wielką prośbę, otóż idę na audyt w wycinkowym zakresie gospodarki finansowej do SP ZOZ i jak byście mogli mi pomóc to bardzo proszę o podanie przepisów obowiązujących w tym zakresie, na razie zapoznaję si e z ustawą o ZOZach ale co jeszcze? tematem audytu będą: zawiązywanie i rozwiązyanie rezerw, wydatki funduszu płac i windykacje – co kontrolować w tym zakresie i jak?????? potrzebuję waszej pomocy pilnie!
    dziekuję

    #5329
    anetka
    Uczestnik

    również bardzo mi zależy na nawiązaniu kontaktu z audytorami SPZOZ, piszcie na : skoka@buziaczek.pl

Oglądasz 4 wpisy - 166 z 169 (wszystkich: 169)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.