piątek, 26 kwietnia, 2024

Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #20293
    scypion
    Uczestnik

    [QUOTE BY= alkman] Scypion, sorry że ci zawracam głowę, ale jestem ciekaw twojej opinii na temat rzetelności informacji.[/QUOTE]

    Nie ma za co przepraszać, ale o rzetelność której informacji Ci chodzi? Proszę o więcej szczegółów.

    Co do komercjalizacji GDZ – deklaracja Ryszarda jest jasna, nie było, nie ma i nie będzie. Jeśli takowa wystąpi to czarno na białym jest napisane do czego można się odnieść i co o tym myśleć. Miejmy wiarę w ó nowy twór, który przecież będzie nam pomocny w pracy i rozwoju zawodowym.

    Pozdrawiam.

    P.S. Terka – kwiaty to nie przekupstwo – ale upominek 😉 Polecam obejrzenie całego – wspanialego występu owego kabaretu: http://www.youtube.com/watch?v=1Gt7GazxIQg

    #20294
    ryszard
    Uczestnik

    Z przykroscia stwierdzam,ze pewien poziom dyskusji czy oceny przekroczył alkman pewne granice.Moje deklaracje zawsze były poparte czynna pracą i wysiłkiem finansowym wyłacznie po stronie kosztów.We wszystkie szkoleniach jakie organizowałem ponosiłem koszty czasowe i wydatkowe, tak jak kazdy uczestnik.I każdym następnym bedzie tak samo.
    Od kiedy to IIA Oddzial Polska do ktorego należę, od ponad 5 lat jest Firma komercyjną? Badz uprzejmy zapozanac się ze statutem IIA oraz wyraznym okresleniem w Agendzie ,ze prelegenci nie pobieraja na szkoleniu w Dobieszkowie wynagrodzenia.Na portalu gdz jest zakladka wspólpracy z IIA.
    Używasz bezpodstawnych ,nieuzasadnionych ocen czy ja mam? czy nie ma zarobić,pozwolisz ,że to ja już zdecydowałem.
    Nie prowadzilem,nie prowadzę i będe prowadził żadnej działalnosci gospodarczej związanej z portalem gdz.
    A ocena moich deklarcji jak to nazwałeś na papierze toaletowym – jest wysosce niestosowna.
    Nie chcac dalej przeciągac tego wątku nie będę odpowiadał na Twoje opinie.
    Zycze powodzenia

    #20296
    izmi
    Uczestnik

    ok, powstrzymywałam się do tej pory, ale dłużej chyba już nie mogę…

    może ktoś z Was wie ile kosztuje roczne utrzymanie strony internetowej? no proszę, ile? wg mojej wiedzy roczny koszt to ca 240 złotych polskich – zatem jeśli Ryszard masz ochotę wspomogę Cię finansowo 🙂 tak dbasz o nasz rozwój, że chętnie wysupłam kolejne pieniądze 😉

    delikatnie przypomnę, że koszty ponosili WSZYSCY organizatorzy, z którymi łaskaw byłeś współorganizować kolejne spotkania warsztatowe – załatwianie hoteli/ośrodków łączy się z gorącą linią telefoniczną /może podesłać moje rachunki?/ i kilkakrotnymi bytnościami osobistymi w tych miejscach /paliwo, bilety itp/

    jak sam Ryszard zauważył – wykładowcy nie pobierają za swoje prelekcje opłat – przypominam więc, że wykładając dla sgi NIGDY nie pobierali wynagrodzenia; za to mieli wikt i opierunek za free /jak znam życie teraz jest tak samo – tzn. uczestnicy płacą za pobyt wykładowców/

    przy organizacji spotkań sgi było naprawdę wielu „tworzycieli” – od Myszy poczynając, poprzez Marcina.d, Jolę, Patrycję, Janka, Anitę, Anię, Tomka, Maćka… nie wiem na kim powinnam skończyć tę wyliczankę, bo należałoby dodać całą masę innych osób
    oczywiście i Ty, Ryszardzie, jesteś wśród ww
    ja się cieszę, że taki twór swego czasu powstał… nie będę się rozwodzić nad tym, bo trochę mało tu miejsca a i niekoniecznie tu, na audyt.net, należy o tym pisać 😉
    mam nadzieję, że PAW wybaczy mi ten post 🙂

    a ja się pochwalę, a co tam, raz można 😉 Ci, którzy mnie znają wiedzą, że nie cierpię tego robić, ale trudno – czego się nie robi dla idei 😉
    współorganizowałam Łowicz, Sopot, Juratę i ponownie Sopot /nie uzurpuję sobie tytułu „współtworzycielki” pozostałych spotkań/ – powiem tylko jedno: organicznie nie trawię negatywnego marketingu pod jakąkolwiek postacią 👿
    wiem co to oznacza dla mojej własnej prywatnej kieszeni 👿

    tak, a więc życzę powodzenia 🙂

    #20297
    ryszard
    Uczestnik

    Iza ,nie donoszę sie do SGI wybacz,ale je nie narzekałem na swoje finanse,podnioslem wyłacznie sprawę ,ze bedac organizatorem czy i też wykładowcą ponosiłem pełne koszty uczestnictwa.Ile kosztuje powstanie strony netowej i jej utrzymanie ? to mysle ,ze nikogo chyba nie obchodzi.I nie taki był sens odpowiedzi i nie oczekuje ani od Ciebie ani od nikogo wspólfinansowania gdz.Dam radę.
    Poniewaz moja odpowiedz nie dotyczyła spraw jakie Iza poruszyłaś,mysle i tak jest ,ze Tobie i wielu ludziom o jakich wspomniałas należa sie słowa uznania.
    Pozdrawiam
    Ryszard

    #20298
    jolkag1
    Uczestnik

    Iza masz 100% rację. Nikt niczego nie robi za free. Poza tym bardzo mnie zdziwił skład osobowy wykładowców na I spotkanie (przedstawiciele stowarzyszenia, które jsfp traktuje, tak jak traktuje – pamiętamy OPINIĘ DO USTAWY :evil:. oraz wielkiej czwórki). Jeszcze nie tak dawno (rok) temu w Juracie większość z nich była BE, a teraz są bardzo szlachetni, za free będą wykładać. Śmiechu warte. Ryszard może warto napisać, że jednak wszyscy uczestnicy poniosą koszty pobytu wykładowców :evil:.

    #20299
    terka
    Uczestnik

    A mnie nurtuje pewna kwestia.
    Otóż tak sie składa, że w dniach 19-21 maja są planowane dwa szkolenia: jedno organizyje SGI, drugie GDZ. Tzn. wcale nie GDZ, tylko IIA, jak wynika z postu Ryszadra, a i z agendy chyba. :mrgreen:
    Jeszcze w lutym Ryszard pisał, że szkolenie organizowane przez IIA jest planowane na kwiecień.
    Czy to li przypadkowy zbieg okolicznosci, że obydwa odbędą się w tym samym terminie? 😯 😈

    Żeby nie być gołosłowną:

    Postowany: February 10 2010 @ 10:29 AM
    Przez: Ryszard

    Zawartość:
    Sprawa kontroli zarządczej bedzie raczej już NAM towarzyszyc na stałe..I dlatego:
    na najbliższym szkoleniu organizowanym przez IIA w Regionie Lodzkim w kwietniu, przewiduję cały blok tego tematu łacznie z przewidywanym udzialem DA oraz resortowego Vice Ministra.Do odpytania bedą autorzy..I niech sie nikomu nie zdaje ,ze to będzie jedna operacja.Bedzie ten temat drążony do” samej skórki”..
    Szczegóły szkolenia wkrótce na stronce IIA.
    rycho

    #20300
    jolkag1
    Uczestnik

    Zapewniam Cię Terka, że to nie przypadek. Właśnie to, w mojej opinii, są działania zmierzające do podziału środowiska. NIESTETY 👿 👿 👿

    #20301
    scypion
    Uczestnik

    Dzieki za te informacje, bo nie jestem w temacie – kto i kiedy przesuwal terminy by nadpisać sie nad drugim organizatorem, innymi slowy – kto pierwszy podał termin organizacji szkolenia na 19-21 maja?

    Z lektury powyższych postó (jak i na wcześniejszych stronach) odnoszę wrażenie, że GDZ jest oskarżane o dzielenie środowiska AW – ale z kolei na tej stronie mói się, że IIA i SGI robią sobie konkurencyjne datowo szkolenie.
    Co do GDZ – nie od razu Rzym zbudowano, jak się rozkręci to pewnie wiecej info o roznych szkoleniach, materialach etc. bedzie na nim dostepnego. Nie wyciagajmy wniosków z tego, że coś jest a czegoś nie ma. Miejmy wiare w dobre intencje twórców.

    #20302
    ryszard
    Uczestnik

    Tak to prawda terka,ostatczna decyzja zostałą podjęta przez Zarzad IIA .Ale to nie wszystko,mam rownież info bez przytaczania wiadomosci mailowych( nie mam takiego prawa ),ze Spotkanie w Iławie bedzie rownież pod koniec kwietnia.Temat ten ,o ile wiem był równiez głoszony w Spocie w styczniu.Prosze sprawdzic .
    Dla mnie jest zupełnie obojętnie jakie są terminy i nie doszukuje sie jakichkolwiek i czegokolwiek w rozpatrywaniu terminów tychże Szkoleń.
    Ludzie sami zdecyduja na jakie chca pojechac i za ile i jakie tematy są im bliższe.
    Ryszard

    #20303
    jolkag1
    Uczestnik

    Pierwszym szkoleniem, które ujrzało światło dzienne było szkolenie w Iławie (SGI). Korci mnie żeby coś jeszcze napisać, ale chyba nie będę wszczynała wojny, osoby wtajemniczone po szkoleniach Polanicy, Jastarni, Sopocie wiedzą swoje i na pewno NIE POZWOLĄ SOBĄ MANIPULOWAĆ 👿 👿 👿

    #20304
    terka
    Uczestnik

    Kto pierwszy?
    SGI – 1 kwietnia
    IIA (gdz) – 19 kwietnia

    #20305
    jolkag1
    Uczestnik

    Ryszard, kochanie, nie opowiadaj dyrdymałów, że termin, jaki ustaliłeś jest przypadkowy. Sorry, NIE WIERZĘ !!!!!!!!!!

    #20306
    izmi
    Uczestnik

    ha ha ha, terka, żeby nie było, że to tylko prima aprilis – ogłoszenie o szkoleniu zamieszczono 30 marca 🙂

    Ryszard, Sopot jak sam doskonale wiesz odbył się w styczniu, jak lubisz mawiać miałeś tam swoich ludzi – i ok 🙂 uprzejmie zatem doniesiono Ci, że Iława odbędzie się w kwietniu – racja, taki był pierwotny zamysł, ale już w lutym /nie pamiętam dokładnie daty choć na upartego będę mogła sprawdzić, bo zadzwoniłam wówczas do kogoś z MF, a niemal wcale się z tą osobą nie kontaktuję/ wiadomo było, że termin jest majowy, a dokładnie 19-21 maj

    pozdrawiam

    #20307
    ryszard
    Uczestnik

    GDZ nie organizuje niczego za wyjatkiem swojej wewnętrznej organizacji.Prosze zebys terka nie zamieszczała bezpodstawnie IIA(GDZ) .Nie mamy żadnej info do tej pory o nawiązaniu wspólpracy za wyjatkiem linków.To nie na nszej stronce jest logo IIA.
    Jolu,Ciebie uważam za osobę wiarygodną.Nie jestem decydentem o tym kiedy i jak i w jakim terminie bedzie IIA cokolwiek czynic. I to jest wewnętrzna sprawa IIA.Podjąłem sie zadania wyłącznie pracy na rzecz IIA.I wybacz.To moja wyłacznie sprawa.
    A rozstanie sie z innymi? to normalne,kazdy ma prawo po blisko 5 latach wziąc trwały rozwód.Bez orzekania czyjes winy.Sorki za porównanie .
    Ryszard

    #20308
    smaciek
    Uczestnik

    Co się tyczy terminu spotkania SGI w Iławie, to pragnę wtrącić, że od samego początku, już w Juracie, wybrano termin majowy. Termin ten potwierdzono uczestnikom podczas spotkania w Polanicy. Nie było zatem nigdy mowy o kwietniu.

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 130)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.